Як взяти гроші на картку в кредит CreditPlus онлайн до зарплати?

кредит CreditPlus онлайн на картку без довідок та перевірок по паспортуСьогодні отримати гроші в кредит CreditPlus онлайн не тільки просто, але й вигідно. Численні відгуки КредитПлюс показують, що ця компанія надає майже миттєві позики без довідок та перевірок. Якщо порівняти відсотки за кредит в CreditPlus по Україні, вони мають показники нижче середніх. Крім того, новим клієнтам надається перша позика під 0%, тобто гроші в борг безкоштовно. А головне, МФО КредитПлюс позика онлайн доступна для оформлення цілодобово без вихідних й святкових днів.

Які переваги має кредит CreditPlus онлайн на картку в Україні?

 1. Швидка позичка надається дистанційно, тому отримати її можна де завгодно, якщо є доступ до Інтернету.
 2. Для оформлення позики на картку онлайн КредитПлюс вимагає мінімум документів, ніякої зайвої “бюрократії”.
 3. Отримати кредит без довідки про доходи можливо навіть з поганою кредитною історією в національних БКІ.
 4. Обробка замовлень на простий кредит онлайн на картку відбувається цілодобово без вихідних та святкових днів.
 5. Дуже зручний КредитПлюс особистий кабінет на сайті, де можна онлайн контролювати поточний стан отриманої позички.
 6. На вибір позичальника пропонується багато зручних способів сплати позики без додаткових комісійних зборів.
 7. Погасивши лише відсотки по кредиту в CreditPlus, термін його дії можна подовжити на більший строк.
 8. Використовуючи промокод КредитПлюс або приймаючи участь в регулярних акціях, вдасться зменшити витрати по кредиту.
КредитПлюс кредит під 0% на картку онлайн гроші до зарплати
Сьогодні кредит CreditPlus онлайн надає можливість позичити гроші в борг під 0% та відразу прийняти участь у розіграшах багатьох цінних призів!

Наскільки вигідні умови кредитування КредитПлюс нам пропонує?

Перший кредитВід 500 до 10 000 гривень. Новим клієнтам кредит під 0% безкоштовно (мається на увазі ставка 0,01% на календарну добу).
Наступні позичкиВід 500 до 12 000 гривень. Базові відсотки за кредит будуть складати 1,8% в щоденному режимі (без урахування знижок).
На яких умовах КредитПлюс надає кредит онлайн на картку в Україні?

Стосовно термінів позики, умови кредитування CreditPlus передбачають строк від 3 до 30 діб. Кожен позичальник має можливість самостійно обрати потрібний термін, а також потім його подовжити. Пролонгувати кредит КредитПлюс онлайн на картку можна безліч разів, оновлюючи кожний раз існуючу кредитну угоду.

Кому доступна миттєва позика CreditPlus онлайн без відмови?

Вимоги до майбутніх позичальників дуже прості та цілком можливі до виконання більшістю шукачів позики. Це повнолітній вік з 18 років до 65, а також наявність громадянства України. Швидкий кредит CreditPlus онлайн надається без довідок про доходи, варто лише вказати їх джерела та розмір. Взяти гроші в борг на картку не зможуть лише мешканці тимчасово окупованих територій. Мова йде про місто Севастополь, АР Крим та поточну зону проведення ООС.

Що знадобиться, щоб взяти кредит CreditPlus онлайн на картку?

У будь-якому разі необхідно мати вільний доступ до Інтернету, швидкість не має особливого значення. Також буде потрібен мобільний пристрій або звичайний комп’ютер зі встановленим браузером. Крім того, під час замовлення позики онлайн неодмінно знадобиться для подальшого надання кредитору наступне:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • мобільний телефон та е-mail;
 • картка системи VISA чи MasterCard.

До речі, рекомендуємо використовувати ID-картку, якщо вона у вас є, це даст більше шансів. Але отримати кредит по паспорту як внутрішнього, так і закордонного зразка теж не проблема. Номер мобільного та електронна адреса повинні бути унікальними, тобто раніше не використаними. Стосовно банківської картки, бажано мати на балансі пару гривень, щоб безперешкодно підтвердити право власності.

Як замовляється кредит CreditPlus онлайн на картку (покрокова інструкція)?

 1. Перейдіть на офіційний сайт CreditPlus, оберіть потрібні параметри кредиту, використайте промокод КредитПлюс (якщо є) та натисніть “Отримати гроші”. При цьому ви зможете відразу бачити розмір майбутніх відсотків та загальну суму переплати.
 2. Вкажіть необхідні персональні дані, надайте згоду з Правилами кредитування і Офертою та натисніть “Далі”. Таким чином ви зробите вхід в особистий кабінет CreditPlus онлайн, де позичка й буде оформлюватися.
 3. Заповніть невелику анкету нового клієнта, вказавши особисті, контакті, платіжні, фінансові та соціальні дані. Прив’яжіть власну банківську картку, підтвердивши, що сами ви є власником. Для цього вам знадобиться доступ до її фінансового мобільного телефону, який було назначено при отриманні.
 4. Дочекайтеся рішення по кредиту, яке КредитПлюс приймає максимум за 7 хвилин, навіть при першому зверненні. Якщо воно буде схвальним, що буває у 85% випадків, залишиться тільки укласти кредитну угоду. Підпис ставиться за допомогою тимчасового, секретного та одноразового СМС-коду.

Вся процедура оформлення загалом віднімає в середньому не більше 15 хвилин, це для нових клієнтів. Якщо замовляється другий кредит CreditPlus онлайн на картку, процес буде набагато швидше. Просто вказуєте суму та строки позички, укладаєте договір та отримуєте гроші в борг до зарплати.

Коли надійдуть гроші на картку в кредит після його схвалення?

Сьогодні численні CreditPlus відгуки стверджують, що позичка на картку приходе практично миттєво. Затримки у 99% випадків пов’язані з проблемами на боці банку, що випустив картку. В такому разі треба повідомити операторів МФО, та звертатися до банку для вирішення проблеми. Саме тому, щоб швидко отримати споживчий кредит КредитПлюс online, завчасно переконайтеся в працездатності вашої картки.

Як добрати гроші в КредитПлюс на картку, тобто збільшити розмір позики?

Жодна кредитна організація, яка пропонує фізичним особам мікрофінансові послуги, ніколи не дозволить взяти другий кредит онлайн на картку, якщо попередній борг не було сплачено у повному обсязі. Натомість, можна просто добрати гроші в CreditPlus по вже існуючому кредиту, для чого необхідно лише увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 • відкрийте розділ “Моя позичка”, де відображено поточний стан кредита;
 • оберіть потрібну суму в межах встановленого вам кредитного ліміту;
 • підпишіть оновлену угоду власним електронним підписом через СМС.

Збільшувати розмір кредиту дозволяється безліч разів, але тільки до повного вичерпання доступного ліміту коштів, при цьому подібна процедура віднімає приблизно 2 хвилини. Крім того, завжди неодмінно враховуйте, що добір грошей в Кредит Плюс не подовжує кінцеві терміни погашення позички, а також пропорційно підвищує рівень щоденних відсотків, які нараховуються на розмір “тіла” кредита.

Якими способами можна сплатити кредит CreditPlus онлайн сьогодні?

Краще всього сплачувати позики через CreditPlus особистий кабінет в 1 клік на сайті МФО. Це зручно, швидко та не потребує додаткових витрат з вашого боку. Крім того, на ваш вибір позика КредитПлюс може бути погашена у наступні способи:

 • через сервіси електронних платежів та інтернет-банкінг;
 • за допомогою найближчого терміналу самообслуговування;
 • банківським переказом на платіжні реквізити CreditPlus.

Однак враховуйте, що подібні варіанти сплати можуть супроводжуватися невеликою додатковою комісією. Також вони іноді проходять не миттєво, а до 1-3 робочих днів. Тому завжди робіть необхідні корегування по сумі та строкам сплати, щоб запобігти випадковим простроченням.

Які переваги надає часткове та дострокове погашення позички?

Повертаючи кредит в КредитПлюс частинами, ви зменшуєте розмір боргу та відсотки по кредиту, що вигідно. При умові дострокового погашення ви переплатите лише за дні фактичного користування позикою. Дані опції не передбачають ніяких штрафів, тому користайтеся ними, якщо є можливість. До речі, ніколи не забувайте отримати після сплати боргу відповідну довідку, зайвою вона не буде.

Пільговий кредит CreditPlus онлайн на вигідних умовах програма лояльності КредитПлюс для постійних клієнтів
Унікальна програма лояльності CreditPlus фіксовано снижує постійним клієнтам відсотки по кредиту до 25%!

Що робити, коли позика CreditPlus не може бути своєчасно сплачена?

Після закінчення терміну кредитної угоди КредитПлюс надасть вам ще 3 дні, коли штрафів не буде. Це зроблено на випадок, коли виникає непередбачена затримка платежу чи не вистачає коштів. Ми рекомендуємо завчасно приймати рішення щодо погашення чи пролонгації позики, для чого необхідно:

 1. Зробіть вхід в особистий кабінет КредитПлюс на сайті.
 2. Погасіть вже нараховані відсотки по кредиту CreditPlus.
 3. Оберіть новий термін повернення позики (до 30 днів).
 4. Підтвердить операцію через СМС повідомлення з мобільного.

Пролонгувати отриманий кредит CreditPlus онлайн можна стільки разів, скільки буде вам потрібно. При цьому, починаючи з чергового подовження, базові відсотки за кредит будуть дещо знижені. Тим не менш, затягувати з погашенням ми настійно не рекомендуємо. Миттєва позика до зарплати завжди вигідна лише у короткостроковій перспективі, інакше витрати стануть значними.

Загальна інформація щодо МФО та реальні відгуки CreditPlus клієнтів

Повна назва компаніїТОВ “Авентус Україна”
ЛіцензіяНКФП №756 від 28.03.2017 р.
НКФП №1860 від 24.09.2019 р.
РеєстраціяФК №870 від 28.02.2017 р.
ЄДРПОУ41078230
Офіційний сайтcreditplus.ua
Електронна поштаinfo@creditplus.ua
Гаряча лінія CreditPlus0 (800) 75-33-63
(Безкоштовно по Україні)
Фізична адреса03062, Україна, м. Київ, пр. Перемоги, буд. 90-А
Основний вид послугкредит онлайн на картку
Юридичні і контактні дані та реквізити КредитПлюс в Україні

Якщо ви вже отримували кредит CreditPlus онлайн на картку, будь ласка залишайте нам свої коментарі. Подібні КредитПлюс відгуки найкращім чином допоможуть всім шукачам позички знайти собі надійного кредитора. А якщо у вас виникнуть питання щодо позики CreditPlus online, обов’язково звертайтеся, ми завжди проконсультуємо!

2 коментаря для “Як взяти гроші на картку в кредит CreditPlus онлайн до зарплати?”

 1. Я особисто бачила в інтернеті лише гарні відгуки про Кредит Плюс позички, тому зверталася на карантині саме до цієї контори. Отримала кредит онлайн на картку хвилин за 20, це була позичка під 0%. Вже повернула, переплатила копійки, щось близько 5 гривень. Дуже задоволена послугами.

  1. Олеся! Дякуємо Вам за відгук! КредитПлюс в Україні дійсно одна з надійних та порядних МФО. Якщо в подальшому будуть питання щодо мікрокредитування в Україні, звертайтеся, ми завжди проконсультуємо!

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!