Як виправити кредитну історію швидко та безкоштовно?

виправити кредитну історію безкоштовно та швидкоЗовсім недавно вважалося, що швидко виправити кредитну історію, яка зберігається в УБКІ, дуже складно. Для того був потрібен не тільки значний час, але й прямі або опосередковані фінансові витрати. Однак сьогодні ситуація рішуче змінилася, бо терміново та безкоштовно покращити КІ стало можливим. Для здійснення цього не доведеться нікуди звертатися, кожен зможе зробити все самостійно без сторонньої допомоги.

Чому дуже важливо виправити кредитну історію, якщо вона була зіпсована?

Кожний кредитор намагається надавати послуги громадянам, які мають гарну фінансову дисципліну, тобто завжди повертають борги. Едине що, гроші в кредит без перевірки кредитної історії сьогодні погодиться видати тільки ломбард. Але позики без застави подібні установи не надають, крім того, позичити кошти онлайн теж не вийде.

CCloan позика онлайн на картку без відмови з поганою кредитною історієюСьогодні позика СС ЛОУН онлайн на картку надається навіть з поганою кредитною історією в УБКІ. Перший кредит можна взяти під 0% безкоштовно, який після погашення дещо підвищіть ваш кредитний рейтинг. Також відгуки CCloan клієнтів доводять, що МФО повністю надійна, тому ми її вам рекомендуємо!

Команда Всі Позики

Саме тому краще підвищити кредитний рейтинг, коли ви бажаєте надалі безперешкодно користуватися сучасними кредитними послугами. До речі, мова йде не тільки про кредити, бо від цього показника залежать:

 • максимальний рівень ліміту по кредитних картках;
 • можливість купувати товари та послуги у розстрочку;
 • доступ до високооплачуваної роботи та багато іншого.
Як покращити кредитну історію
З поганою кредитною історією дуже важко у сучасному світі, тому виправте ії неодмінно!

З яких причин може зіпсуватися історія взаємодії з кредиторами?

По-перше, треба розуміти, що кредитний паспорт може погіршитися, не тільки за вашою провиною. Відносно рідко, але буває, що КІ псується через помилки кредитних компаній. В подібних випадках слід неодмінно звернутися до Бюро Кредитних Історій України з відповідною заявою. Якщо ви зможете надати неспростовні докази того, швидко покращити кредитну історію не стане проблемою.

Тим не менш, як показує практика, псується історія саме через свого власника. Безвідповідальне ставлення до власних боргових зобов’язань здібне швидко та серйозно погіршити КІ. Навіть випадкові порушення кредитних договорів можуть призвести до зниження рейтингу. Тому ніколи не допускайте подібних ситуацій, кожного разу ретельно плануючі виконання умов по будь-яким отриманим кредитним послугам.

Як оформлення позики в МФО допоможе покращити кредитну історію?

На виправлення КІ по великому рахунку впливає краще всього виконання кредитного зобов’язання, причому тільки своєчасне. Таким чином, оформлення та погашення позики — відмінний запис в історію, який дозволить підвищити кредитний статус. При цьому звернення саме до МФО, а не іншого кредитора, має великі переваги:

 1. Схвалення позики без перевірки кредитної історії відбувається у 85-90% випадків.
 2. Замовлення та погашення кредиту віднімає не більше півгодини, для досвідченого позичальника ще менше.
 3. Отримуючи перший кредит під 0% ви зможете безкоштовно виправити власну КІ без витрат.

Зверніть увагу, що кредитор зобов’язаний внести позитивний запис до УБКІ на протязі 3 робочих днів. Тому не хвилюйтеся, якщо покращення рейтингу позичальника миттєво не відбулося. Просто дочекайтеся, поки співробітники кредитної компанії додадуть все необхідне до історії у встановлений законодавством термін.

Як поліпшити власну кредитну історію
Сьогодні покращити власну КІ дуже просто, при чому швидко та майже безкоштовно!

Як можна швидко виправити кредитну історію, отримуючи онлайн кредити?

На сайті представлено безліч МФО, де надається позика з дуже поганою кредитною історією громадянам України. Якщо вам треба терміново покращити власну КІ, можете зробити наступне:

 1. Оберіть кредитну пропозицію серед запропонованих.
 2. Отримайте онлайн кредит на картку за лічені хвилини.
 3. Почекайте трохи та поверніть всю позику в 1 клік.
 4. Повторіть всі дії, обравши наступну МФО зі списку.

Для збільшення шансів на отримання кредиту, в ході замовлення вказуйте мінімальну суму позичання. Навіть якщо перша позика під 0% не надається, що іноді буває, нічого страшного. Повернення відразу після оформлення в подібному випадку буде з копійчаними відсотками за один день. Також неодмінно звертайте увагу, що буває мінімальний термін кредиту, коли його можна погасити.


Нарешті, можна згадати ще один досить дієвий спосіб виправити кредитну історію безкоштовно. Треба просто почекати 5 років, саме через цей час негативні записи будуть видалені з УБКІ. Якщо вас це не влаштовує, спробуйте скористатися вищевказаними порадами, які були багато разів перевірені. Просто оформлюйте позики онлайн та отримуйте можливість швидко покращити власний кредитний рейтинг.

2 коментаря для “Як виправити кредитну історію швидко та безкоштовно?”

 1. До появи МФО швидко виправити КІ було майже неможливо, бо для цього треба взяти та віддати кредит, а банки їх не надавали проблемним позичальникам. З особистого досвіду знаю, коли не знав що історія дуже важлива, та прострочи пару кредитів на декілька тижнів.. Чекав років 5 приблизно, пока КІ сама по собі очистилася, бо стрі записи поступово видаляють. Наразі з МФО все набагато простіше, вони надають кредит онлайн на картку навіть з дуже поганою кредитною історією, після повернення котрого до УБКІ зансять позитивний запис. Можна спеціально отримати та віддати декілька позик, щоб швидко поліпшити кредитний рейтинг. До речі, я чув, що є навіть контори, які для виправлення КІ надають кредити пакетами, щоб реально за пару тижнів зробити гарну кредитну історію. Хтось про це чув?

  1. Микола! Навіть якщо знайдете організацію, яка надає подібні послуги, вони не будуть безкоштовними, крім того, я не розумію, як вони гарантуватимуть результат? Раджу не зв’язуватися з такими ділками, бо онлайн кредит на карту оформити дуже просто й самому, витративши максимум півгодини.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!