Як правильно вибрати кредитну картку в Україні?

Вибрати кредитну картку з великим лімітом та кешбекомЯкщо ви плануєте вибрати кредитну картку на власні потреби, то слід робити це без зайвого поспіху. В Україні існує багато банківських установ, що пропонують оформити кредитку без довідок та перевірок. Але далеко не кожна кредитна карта буде дійсно вигідною для вас у повсякденному використанні. Саме тому всім треба знати, як правильно вибрати кредитку з великим лімітом та значним кешбеком.

В який банк краще звертатися, щоб вибрати кредитну картку для себе?

Перед тим, як обрати банк та оформити кредитну кредитну картку, рекомендується подивитися на деякі показники. Насамперед, треба обов’язково перевірити та звернути увагу на наявність наступного:

 1. Відділення банку у вашому місті.
 2. Власні або партнерські банкомати.
 3. Цілодобова онлайн підтримка клієнтів.

EuroGroshi позика онлайн без довідок та перевірок цілодобовоЯкщо на вашій кредитці не вистачає ліміту, миттєва позика ЄвроГроші онлайн допоможе виправити ситувцію. Надається EuroGroshi кредит цілодобово 24/7, тому поповнити кредитку у неробочий час теж не проблема. При цьому кожного новачка очікує ЄГ позика під 0%, тобто безкоштовна ссуда онлайн на картку.

Команда Всі Позики

Крім того, бажано завчасно знайти відгуки власників кредитних карток, що були емітовані даним банком. Сьогодні краще шукати подібну інформацію на офіційних сторінках банку в популярних соціальних мережах та месенджерах:

 • Facebook;
 • Twitter;
 • Instagram;
 • Telegram;
 • YouTube та інших.

Якщо відгуки клієнтів банку, котрі встигли отримати кредитку, позитивні, то беріть його на замітку. Аналогічним чином спробуйте знайти банки, що також надають картки, та зробіть невеликий список. Після цього зостанеться порівняти кредитні картки та обрати найбільш вигідну кредитку по всіх важливіших параметрах.

Як правильно вибрати кредитку з великим лімітом та кешбеком
Вибрати кредитну картку з великим лімітом та кешбеком можна прямо на нашому сайті!

На що слід звертати увагу перед тим, як вибрати кредитку в банку?

Важливе значення має не тільки присутність розгалуженої мережі відділень, банкоматів та цілодобова підтримка власників карток. Не менш важливішими показниками, коли ви намагаєтеся швидко знайти кредитну картку, виступає великий рівень наступних:

 1. Кредитний ліміт. Наразі він може становити до 50 000 — 200 000 гривень в залежності від банківської установи. Але якщо потрібна кредитна картка з великим лімітом, без довідки про доходи отримати її проблематично.
 2. Грейс-період. Зазвичай даний термін обмежується до 55 діб, але деякі банки пропонують дещо більший. На його протязі ви зможете безкоштовно користуватися кредитними коштами, якщо будете вчасно їх повертати.
 3. Кешбек. В залежності від політики банку та партнерських установ може складати до 20% від витраченої суми. Гроші на картку будуть повертатися на основний чи бонусний рахунок. В будь-якому разі їх можна використовувати для сплати.

Намагайтеся вибрати кредитку, розрахунки якою будуть приносити вам найбільший кешбек чи додаткові бонуси. Для цього дізнайтеся, чи має банк партнерські відносини з постачальниками товарів або послуг, якими ви часто користуєтеся. Як вариант, можна оформити декілька кредитних карток одночасно, щоб розраховуватися з різними продавцями з максимальним кешбеком.

Отримати кредитну картку без довідок про доходи та перевірок
Сьогодні в Україні значна частина банків пропонує оформити кредитну картку власного випуску!

Якими бувають кредитні картки та чим саме вони відрізняються?

Відносно показників безпеки сьогодні краще замовити кредитку з чіпом, а не звичайною магнітною смужкою. Щодо рівня доступних можливостей та якості обслуговування, кредитні картки можуть бути наступного типу (за зростанням):

 1. Standart.
 2. Gold.
 3. Platinum.

Чим вище рівень картки, тим більшим буде доступний кредитний ліміт та кількість можливих послуг. Крім того, вас завжди буде обслуговувати персональний менеджер, при чому без черги, якщо у відділені. Однак замовлення елітної кредитної картки зазвичай платне, а її подальше обслуговування теж має щомісячну платню.


На нашому сайті можна вибрати кредитну картку та відразу замовити її онлайн за прямим посиланням. До вашої уваги представлені найбільш вигідні кредитки в Україні, які мають лише позитивні відгуки власників. Головне, сумлінно виконуйте правила користування кредитною карткою та завжди вчасно здійснюйте обов’язкові платежі. Інакше, у разі появлення великої та дуже простроченої заборгованості, ліміт картки буде знижено, а кредитна історія погіршиться. В подальшому справа може дійти навіть до суду, або спілкування з колекторами, що дуже неприємно.

2 коментаря для “Як правильно вибрати кредитну картку в Україні?”

 1. Маю декілька кредиток. Що можу сказати, обирайте ту, де банк має багато банкоматів та партнерських програм, які надають кешбек чи інші бонуси.

  1. Вероніка! Зараз у більшості випадків немає різниці, який банкомат. То раніше була АТМосфера і подібні партнерські мережі. Але ви теж праві, чим більше у банку власних банкоматів, тим краще. Бонуси та кешбек теж дуже важливі, бо це істотна економія.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!