Цілодобовий ЄвроГроші кредит онлайн на картку без фото та дзвінків!

ЄвроГроші кредит онлайн на картку без довідок та перевірокЯкщо терміново потрібні гроші в борг до зарплати, то ЄвроГроші кредит онлайн буде відмінним рішенням. Щоденні відсотки по кредиту мають середні показники по Україні, а вимоги до позичальників дуже прості. Компанія працює цілодобово без вихідних, що вельми зручно, бо позика у неробочий час потрібна часто. При цьому EuroGroshi відгуки свідчать про високу якість кредитних послуг, та ввічливе ставлення до клієнтів.

Які переваги має ЄвроГроші кредит онлайн на картку в Україні?

 1. Миттєва позика видається без застави та поручителів, процедура оформлення відбувається без фото та дзвінків.
 2. Надається можливість взяти кредит під 0% при першому зверненні, щоб безкоштовно ознайомитися з сервісом кредитування.
 3. Зручний та повністю захищений особистий кабінет EuroGroshi дозволяє в онлайн режимі контролювати поточний стан позички.
 4. Система лояльності, численні акції та промокод ЄвроГроші допомагають знизити відсотки по кредиту до 50% та більше.
 5. Дозволяється часткова й дострокова сплата отриманої позики на картку онлайн, а також пролонгація існуючого кредита.

Варто відзначити, МФО ЄвроГроші виконує Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”. На підставі ст. 14 п. 15 кожен з них має право на списання боргів за означених в Законі обставин. У разі подібної необхідності слід звертатися на номер гарячої лінії EuroGroshi та написати письмову заяву. Також буде потрібно надати всі відповідні документи, що підтверджують проходження військової служби чи факту призову.

ЄвроГроші позика онлайн на картку відгуки умови
Сьогодні взяти ЄвроГроші кредит онлайн до зарплати на картку дуже просто!

Чим виділяються умови кредитування EuroGroshi від інших?

Наразі в ЄвроГроші кредит онлайн на картку можна отримати на термін від 1 до 31 дня. У разі необхідності строки кредитування можно подовжувати безліч разів, запобігаючи штрафним санкціям. Миттєва позика може складати до 15 000 гривень, при цьому мінімальна сума 1 000 гривень. Кожен день відсотки по кредиту EuroGroshi будуть становити 1,9%, перша позика безкоштовна, всього 0,01% щоденно.

Кому надається EuroGroshi кредит онлайн без відмови цілодобово?

Швидка позика ЄвроГроші на картку доступна навіть з поганою кредитною історією та заборгованостями. Головне, на момент подання заявки повністю відповідати наступним вимогам:

 • вік з 18 років;
 • громадянство України;
 • постійна прописка.

Максимальний вік позичальника повинен складати не більше 65 років, але бувають й виключення. Надається кредит без довідки про доходи з роботи, тобто без офіційного працевлаштування. Не зможуть отримати ЄвроГроші кредит онлайн лише мешканці непідконтрольних українській владі територій. Таким чином, EuroGroshi позичка на картку в зоні ООС, Криму та Севастополі тимчасово не доступна.

Що необхідно для того, щоб замовити ЄвроГроші кредит онлайн на картку?

В ході замовлення кредиту із документів знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Схвалюється споживчий кредит без фото документів, тому достатньо знати лише всі їх дані. Крім, того необхідно надати унікальні для системі кредитування Євро Гроші наступне:

 • платіжні реквізити картки;
 • номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти.

Щоб швидко взяти гроші в кредит ЄвроГроші онлайн на картку, рекомендуємо використовувати продукти MasterCard/VISA. Вони мають найбільшу безпечність та швидкість розрахунків відповідно світовим стандартам. Також, щоб безперешкодно підтвердити право власності на банківську картку, бажано мати на балансі пару гривень. І обов’язково завчасно переконайтеся, що картка активна та не заблокована, щоб уникнути зайвих затримок.

Як замовляється ЄвроГроші кредит онлайн (покрокова інструкція)?

 1. Відкрийте за нашим посиланням офіційний сайт EuroGroshi, оберіть параметри позички та натисніть “Отримати кредит”. Одночасно кредитний калькулятор покаже, які будуть відсотки по кредиту ЄвроГроші та загальну суму до сплати.
 2. Зареєструйте власний обліковий запис та зробіть вхід в особистий кабінет EuroGroshi на сайті. Для цього необхідно буде вказати номер мобільного і електронну пошту, підтвердивши їх через СМС.
 3. Вкажіть в персональній анкеті позичальника особисті, контактні, фінансові й соціальні дані, не допускаючи помилок. Прив’яжіть банківську картку, яку плануєте використати, щоб взяти гроші в кредит ЄвроГроші онлайн.
 4. Відправте заявку на розгляд та дочекайтеся рішення, яке ЄвроГроші відгуки показують, буває у 85% випадків. Після того підпишіть кредитну угоду одноразовим смс-кодом, надаючи згоду з умовами позики та погашення.

Навіть у недосвідченого позичальника вся процедура відніме не більше 10 хвилин. Тим більше вона відбувається лише раз при першому звернені. Вже другий ЄвроГроші кредит онлайн та всі наступні позики відніматимуть набагато меньше часу. Після вказівки розміру та строків кредиту й укладення угоди система автоматично схвалює позики за хвилину.

Коли гроші на картку в кредит надійдуть після схвалення позики?

Залишені в Інтернеті позичальниками EuroGroshi відгуки стверджують, що гроші в борг надходять за декілька хвилин. Затримки можливі лише у випадках наявності проблем з карткою на боці банка-емітента. Тоді треба повідомити співробітників МФО, для чого існує гаряча лінія ЄвроГроші та інші способи зв’язку. Але для вирішення проблеми слід або замінити картку, або розбиратися щодо існуючої з робітниками банка.

EuroGroshi кредит онлайн на картку без відмови EuroGroshi відгуки та умови кредитування відсотки по кредиту
Якщо потрібні гроші в борг на картку, миттєвий EuroGroshi кредит онлайн найкраще рішення!

Як добрати гроші в ЄвроГроші на картку онлайн та збільшити розмір позики?

Будь-яка кредитна компанія або організація, що пропонує наразі мікрофінансові послуги фізичним особам, ніколи не дозволить взяти другий кредит на картку, якщо попередній борг не повернуто в повному обсязі. Натомість, можна просто добрати гроші в МФО по вже існуючому кредиту, для чого слід увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 • відкрийте розділ “Мій кредит”, де відображено поточний стан позики;
 • оберіть потрібну суму в межах встановленого вам кредитного ліміту;
 • підпишіть оновлений договір власним електронним підписом через СМС.

Збільшувати розмір кредиту дозволяється безліч разів, але тільки до повного вичерпання доступного ліміту кредитних коштів, при цьому подібна процедура віднімає не більше 2-3 хвилин. Крім того, завжди неодмінно враховуйте, що добір грошей в МФО не подовжує кінцеві терміни погашення позики, а також пропорційно збільшує рівень щоденних відсотків, які нараховуються саме на розмір “тіла” кредита.

Як погасити отриманий на картку в EuroGroshi кредит до зарплати?

Ми рекомендуємо сплачувати позички через EuroGroshi особистий кабінет онлайн на сайті фінансової компанії. Це можна зробити в 1 клік з вже прив’язаної, або за 5 хвилин з іншої картки. Подібний платіж пройде майже миттєво та без будь-яких додаткових комісій, якщо вони не передбачені умовами банку. Крім того, існує можливість сплатити відсотки по кредиту ЄвроГроші або тіло позики через:

 • системи інтернет-банкінгу;
 • сервіси електронних переказів;
 • платіжні термінали самообслуговування;
 • прямий банківський переказ.

Однак завжди враховуйте, що присутність третіх сторін у проведенні платежів може дещо збільшити їх вартість. Також вони можуть проходити на протязі 1-3 робочих днів, але це буває не часто. У будь-якому разі, коректуйте правильно такі сплати, щоб попередити можливе та випадкове прострочення.

Чи можливо ЄвроГроші кредит онлайн зробити більш дешевшим?

 1. Намагайтеся знайти EuroGroshi чи оформити кредит під акції, щоб ще до оформлення отримати одноразово знижку. Також постійна та фіксована знижка на відсотки передбачена програмою лояльності для постійних клієнтів.
 2. Суттєво зменшити відсотки по кредиту EuroGroshi можна, якщо погашати позичку будь-якими зручними частинами. Це знизить боргове навантаження, бо розмір щоденних відсотків прямо залежить від суми поточного боргу.
 3. Якщо буде можливість, погасіть EuroGroshi кредит онлайн достроково. Це можна зробити будь-коли та незалежно від встановленого угодою терміну кредитування. В результаті переплата вийде лише за дні користування позичкою.

Яким чином позика EuroGroshi онлайн на картку може бути подовжена?

Для цього можна звернутися на номер гарячої лінії ЄвроГроші та замовити пролонгацію позики. Але набагато швидше та простіше подовжити термін кредиту самостійно, для чого слід:

 1. Зробити вхід в ЄвроГроші особистий кабінет на сайті, та перейти в розділ “Мої кредити”.
 2. Сплатити у будь-який спосіб відсотки за кредит ЄвроГроші, що були вже нараховані за угодою.
 3. Обрати новий термін повернення кредиту у межах 1-30 днів та підтвердити через СМС операцію.

Зверніть увагу, що отриманий EuroGroshi кредит онлайн можна погасити чи подовжити на протязі 3 днів після закінчення терміну. Цей свого роду грейс-період, вільний від штрафів, надається на випадок непередбачених ситуацій з оплатой. Після його закінчення пеня починає нараховуватися в повному обсязі, починаючи з 1-го дня прострочення.

Офіційна інформація МФО та відгуки ЄвроГроші реальних клієнтів

Повна назва компаніїТОВ “ЄВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА”
СвідоцтвоІК №177 від 21.07.2016 р.
РеєстраціяНКФП №1754 від 21.07.2016 р.
ЄДРПОУ40203427
Офіційний сайтeurogroshi.com.ua
Електронна поштаinfo@eurogroshi.ua
Гаряча лінія ЄвроГроші+38 (044) 390-39-69
(Оплата згідно вашого тарифу)
Фізична адреса04071, Україна, м. Київ,
вул. Нижній Вал, буд. 51
Тип кредитних послугкредит на картку онлайн
Юридичні дані та контакти ЄвроГроші в Україні для позичальників

Якщо маєте досвід, як оформлюється ЄвроГроші кредит онлайн на картку, будь ласка, ділитися ним в коментарях. Подібні відгуки EuroGroshi від реальних позичальників дуже допоможуть всім шукачам позики в Інтернеті. Крім того, ми завжди готові відповісти вам на будь-які кредитні питання та надати безкоштовну консультацію. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші на картку в кредит до заплати, обов’язково пишіть!

2 коментаря для “Цілодобовий ЄвроГроші кредит онлайн на картку без фото та дзвінків!”

 1. Ми з жінкою декілька разів брали кредит Євро Гроші на картку через інтернет, ніяких проблем, відсотки по кредиту більш-менш, не кусаються. Маю лише добрі відгуки про Євро Гроші без заперечень.

  1. Тарасе! Дякуємо за відгук про EuroGroshi! Якщо будуть питання по кредитах та зменьшення витрат по них, звертайтесь!

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!