Споживча позика CreditKasa онлайн під 0% на картку будь-якого банку!

позика CreditKasa онлайн на картку під 0% без відсотківЦілодобова позика CreditKasa онлайн в Україні видається сьогодні без довідок про доходи та офіційного працевлаштування. Взяти миттєвий кредит на картку здатен майже кожний повнолітній громадянин, незалежно від рівня кредитоспроможності. Останні відгуки КредитКаса позичальників свідчать, що МФО надає якісні кредитні послуги, постійно поліпшуючи їх якість. Термінова споживча позичка має прозорі й вигідні умови кредитування, ніяких “підводних каменів” та прихованих комісій.

Які головні переваги має позика CreditKasa онлайн в Україні?

 1. Щоденні відсотки по кредиту CreditKasa при першому зверненні складають всього 0,01%, тобто позичка фактично безкоштовна. Це гарна можливість отримати споживчий кредит online та познайомитися з сучасними сервісами мікрокредитування в Інтернеті.
 2. Дуже зручний для використання особистий кабінет КредитКаса, повністю захищений від можливих протизаконних дій кредитних шахраїв. Його функціонал дозволяє контролювати поточний стан позички онлайн та виконувати необхідні операції по кредиту дистанційно.
 3. Для постійних клієнтів існує багаторівнева програма лояльності CreditKasa по заохоченню позичальників з великою кредитною активністю. З кожною своєчасно сплаченою позикою зростає кредитний ліміт, а відсотки за позику КредитКаса, навпаки, зменшуються.
Перший кредит CreditKasa онлайн надається під 0% абсолютно безкоштовно
Отримайте першу пільгову позичку без відсотків на будь-яку банківську картку!

Наскільки привабливі умови кредитування CreditKasa пропонує?

Перша позика500 – 4 000 гривень1-27 днів0,01% в день
Повторні кредити500 – 10 000 гривень1-27 днів2% в день
Базові умови кредитування КредитКаса онлайн в дистанційному режимі через Інтернет

Отримана онлайн CreditKasa позика може бути безкоштовно подовжена на новий термін у разі потреби. Це позбавить вас можливого прострочення, яке супроводжується нарахуванням пені на розмір заборгованості. Своєчасне подовження позички КредитКаса не погіршить кредитну історію, стан якої дуже важливий у сучасному світі.

Кому надається позика CreditKasa онлайн на картку без відмови?

Щоб отримати кредит до зарплати online, необхідно на момент замовлення позички відповідати наступним критеріям:

 • повнолітній вік 18-60 років;
 • трудовий чи іншого роду дохід;
 • діюче громадянство України.

В МФО CreditKasa позика без довідок про доходи надається всім бажаючим приблизно з 90% вірогідності. Навіть з поганою кредитною історію шанси будуть досить великими, що підтверджують відгуки КредитКаса позичальників. Виключення становлять громадяни, прописані у зоні ООС, Криму та місті Севастополь, тобто на непідконтрольних територіях. Для них згідно законодавства України КредитКаса кредит онлайн на картку тимчасово недоступний за об’єктивних обставин.

Що треба для замовлення позики КредитКаса он-лайн в Інтернеті?

Щоб отримати споживчий кредит дистанційно, необхідно мати вільний доступ до мережі Інтернет. Також знадобиться звичайний комп’ютер чи ноутбук або будь-який мобільний пристрій зі встановленим оглядачем. Окрім цього, в процесі оформлення позики CreditKasa онлайн неодмінно слід мати наступні речі:

 • паспорт (ID-картку) та ідентифікаційний код;
 • власний мобільний телефон і електронну пошту;
 • активну картку будь-якого українського банку.

Надається позика по паспорту внутрішнього або закордонного зразка, але наявність ID-картки підвищує шанси схвалення. Номер мобільного та адреса е-мейл повинні бути унікальними для системи кредитування КредитКаса, не використаними раніше. Банківську картку бажано мати MasterCard чи VISA, їх робота найбільш безпечна та максимально швидка. Вона має бути оформлена на вас, бо взяти позику на чужу картку іноді значно складніше. На балансі вашого карткового продукту слід тримати декілька гривень, щоб швидко підтвердити своє право власності.

Споживча позика КредитКаса онлайн без довідок та перевірок на картку до зарплати
Все, що треба для отримання мікрокредиту від МФО CreditKasa в Україні без відмови за 8 хвилин!

Яка покрокова інструкція оформлення позики CreditKasa на картку?

 1. Відкрийте офіційний сайт КредитКаса за посиланням та оберіть бажані суму/строки позичання, натисніть “Оформити кредит”. Інтерактивний кредитний калькулятор відразу покаже, які будуть відсотки по кредиту та загальний розмір майбутньої переплати.
 2. Вкажіть власні ім’я, прізвище та номер мобільного телефону, щоб створити особистий кабінет CreditKasa онлайн. Уважно надайте до анкети позичальника особисті, соціальні, фінансові й платіжні дані, уникаючи випадкових помилок. Прив’яжіть банківську картку.
 3. Дочекайтеся відповіді по кредиту, яка надійде вам у КредитКаса особистий кабінет, на мобільний та пошту. Якщо позичка онлайн на картку схвалена, підпишіть кредитну угоду. Для цього треба вказати секретний смс-код, що надійде на телефон.

До речі, повністю вказана процедура оформлення кредиту очікує на позичальника лише при першому зверненні. Кожна наступна позика замовляється набагато швидше та схвалюється автоматично за декілька хвилин. Все, що треба постійному клієнтові для отримання позички, це вказати її параметри та укласти угоду.

Коли позичені гроші в кредит надійдуть на картковий рахунок?

Наразі CreditKasa відгуки доводять, що гроші в борг на картку надходять на протязі 5 хвилин. Для вирішення проблем у разі затримки існує номер гарячої лінії КредитКаса та чат на сайті. Але практично у 100% випадків проблеми стаються на боці банку, який емітував вашу картку. Тому слід завчасно переконатися, що картка активна та підходить для отримання вхідних переказів.

Як добрати гроші в КредитКаса на картку та збільшити розмір позики?

Будь-яка кредитна компанія, котра пропонує мікрофінансові послуги, ніколи не надає другу позику онлайн, якщо попередню заборгованість не було сплачено в повному обсязі. Натомість, можна просто добрати гроші в CreditKasa по вже існуючому онлайн кредиту, для чого треба увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 • відкрийте сторінку “Мій кредит”, де відображено поточний стан позички;
 • оберіть необхідну суму в межах встановленого вам кредитного ліміту;
 • підпишіть вже новий договір власним електронним підписом через СМС.

Збільшувати розмір кредиту дозволяється багаторазово, але тільки до вичерпання доступного ліміту кредитних коштів, при цьому подібна процедура віднімає не більше 2-3 хвилин. Крім того, завжди обов’язково враховуйте, що добір грошей в Кредит Каса не подовжує обрані при оформленні терміни погашення позики, а також пропорційно збільшує суму щоденних відсотків, які нараховуються саме на “тіло” кредита без будь-яких додаткових комісій.

Як сплачується позика CreditKasa онлайн та готівкою, які є варіанти?

Сьогодні отримана на картку КредитКаса позика може бути сплачена декількома способами на вибір позичальника:

 • через CreditKasa особистий кабінет в 1 клік;
 • за допомогою online сервісів інтернет-банкінгу;
 • готівкою у найближчому платіжному терміналі;
 • банківським переказом на платіжні реквізити КредитКаса.

Однак пам’ятайте, сплата за участю третіх сторін може йти декілька днів та супроводжуватися комісією. Лише платежі через CreditKasa особистий кабінет з будь-якої картки проходять миттєво та безкоштовно. Тому завжди коректно робіть платежі, враховуючи вищевказані обставини при виборі їх суми та строків.

Як зменшити відсотки по кредиту КредитКаса та заощадити гроші?

 1. Споживча позика під 0% надається лише при першому зверненні, але знизити ставку можна й потім. Для цього приймайте активну участь в регулярних акціях та програмі лояльності CreditKasa. Таким чином можна отримувати одноразові чи фіксовані знижки на відсотки за кредитом до 70%.
 2. Фінансова компанія КредитКаса дозволяє сплачувати отриману позичку будь-якими зручними для вас частинами. Подібна операція не подовжує встановлені при оформлені терміни повернення кредиту, але знижує боргове навантаження. Кожний частковий внесок зменшує тіло кредиту та проценти за позику пропорційно.
 3. На відміну від банків, МФО CreditKasa передбачає для позичальників можливість погасити отриману позичку достроково. Зробити це можна незалежно від встановленого в кредитній угоді терміну у будь-який потрібний момент. Так ви переплатите не розраховану на весь строк суму комісії, а тільки за фактичний термін користування позикою.

Наскільки часу позика CreditKasa онлайн може бути подовжена?

Зверніть увагу, що після закінчення строків кредитної угоди у вас буде ще 3 “пільгових” дні. В цей час можна без штрафів повністю сплатити позичку або пролонгувати її на більший строк:

 1. Увійдіть в CreditKasa особистий кабінет на сайті.
 2. Погасіть проценти по кредиту, що вже нараховані.
 3. Оберіть нові строки повернення в межах 1-27 днів.
 4. Підтвердіть виконання пролонгації кодом черз СМС.

Здійснювати пролонгацію дозволяється необмежену кількість разів, головне, робити це завчасно. Починаючи з 3-4-го подовження МФО КредитКаса може запропонувати зниження відсотків по кредиту. Якщо ж обслуговування позики почне виходити з вашого контролю, спробуйте звернутися особисто до її представників. Зазвичай добропорядним клієнтам завжди йдуть назустріч й можуть запропонувати кредитні канікули, реструктуризацію позички та інше.

Швидкий CreditKasa кредит онлайн на картку має гарну технічну підтримку позичальників
У разі виникнення запитань до CreditKasa щодо позики онлайн передбачено багато варіантів зв’язку з представниками МФО!

Офіційна інформація щодо МФО та відгуки CreditKasa клієнтів

Повна назва компаніїТОВ “УКР КРЕДИТ ФІНАНС”
СвідоцтвоІК №116 від 01.08.2013 р.
РеєстраціяНКФП №2401 від 08.06.2017 р.
ЄДРПОУ38548598
Офіційний сайтcreditkasa.com.ua
Електронна поштаinfo@creditkasa.ua
Гаряча лінія CreditKasa+38 (063) 373-37-57
+38 (099) 373-37-57
+38 (066) 373-37-57
+38 (044) 333-52-22
Фізична адреса01133, Україна, м. Київ,
бульвар Лесі Українки, буд. 26, офіс 407
Тип кредитних послугпозика на картку онлайн
Юридична та контактна інформація КредитКаса в Україні для позичальників

Сучасна споживча позика CreditKasa онлайн на картку завжди допоможе у скрутному фінансовому становищі до зарплати. Якщо ви мали справу з цією МФО, будь ласка, залишайте власні КредитКаса відгуки та коментарі. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит без відмови обрати кредитора. Якщо виникнуть додаткові питання, команда Всі Позики завжди з радістю надасть на них вичерпні відповіді.

2 коментаря для “Споживча позика CreditKasa онлайн під 0% на картку будь-якого банку!”

 1. Отримати в CreditKasa кредит без дзвінків оператора не вийшло, все одно дзвонили. Насправді спитали лише, чи це дійсно я та збираюсь або ні оформити позику онлайн. Але все швидко, жодних питань.

  1. Тарасе! Можливо, у вас були вже оформленні на той час позики або якісь негаразди з кредитною історією. В таких випадках вибірково можуть подзвонити, але особисто вам. В КредитКаса зазвичай видають кредит без дзвінків родичам та знайомим, які реально створюють більше незручностей.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!