Швидкий кредит СС ЛОУН онлайн до зарплати на картку без довідок та перевірок!

кредит СС ЛОУН онлайн на картку до зарплати без відмови з поганою кредитною історієюСьогодні гроші на картку в кредит СС ЛОУН онлайн надає не тільки в Україні. Фінансова компанія також працює в Грузії та Іспанії, тобто однієї зі стран Європейського Союзу. Це значно підвищує рівень довіри позичальників, що повністю підтверджують відгуки ccloan реальних клієнтів. МФО пропонує вигідні умови кредитування, а відсотки за кредит СС ЛОУН прийнятні для більшості громадян. При цьому вимоги до них доволі прості, внаслідок чого миттєва позика online стає загальнодоступною.

Які вигоди має кредит СС ЛОУН онлайн серед інших пропозицій?

 1. Швидко взяти гроші в борг онлайн можна під 0% при першому зверненні. Мається на увазі кредит під 0,01% для всіх нових клієнтів.
 2. Практично миттєвий ccloan кредит онлайн на картку чи банківський рахунок надається з мінімумом документів. Схвалюється позика без довідки про доходи та довгих перевірок кредитної історії в УБКІ.
 3. Споживчий кредит СС ЛОУН онлайн можна взяти без застави та без поручителів з боку позичальника. Для постійних клієнтів позичка доступна цілодобово без вихідних та святкових днів.
 4. При появі проблем зі своєчасним погашенням позики можно безліч раз безкоштовно пролонгувати кредитну угоду. Крім того, дозволяється часткова та дострокова сплата боргу без штрафів.
 5. Постійні та тимчасові акції, а також промокоди СС ЛОУН допомагають знизити відсотки по кредиту суттєво. Для постійних позичальників передбачена вигідна ccloan програма лояльності.
Миттєва позика ccloan онлайн на картку, швидкі гроші в борг до зарплати
Постійні акції надають можливість взяти кредит СС ЛОУН онлайн на вигідних умовах дуже часто!

Наскільки вигідні умови кредитування СС ЛОУН пропонує клієнтам?

Наразі кредит ccloan онлайн на картку може складати від 100 до 15 000 гривень на вибір позичальника. При першому зверненні та для громадян з поганою кредитною історією можливе обмеження у 10 000 гривень. Також клієнт має можливість самостійно обрати строки кредитування від 5 до 29 календарних днів. Базова відсоткова ставка СС ЛОУН складає 1,8% в день, починаючи с другої замовленої позики. Та як вже було сказано, надається перший кредит під 0%, тобто одночасна пільгова позика онлайн.

та абсолютно прозорі, ніяких “підводних каменів”. Вказані відсотки за кредит онлайн, якщо порівнювати по Україні, дещо нижчі, чим в багатьох МФО. Але більш головне, що численні відгуки про СС ЛОУН кажуть за високий рівень кредитних послуг. Також вони підтверджують абсолютну безпеку співпраці з цією фінансовою компанією, що дуже важливо у сучасному світі.

Кому сьогодні вільно надається кредит СС ЛОУН онлайн без відмови?

На превелику жаль, кредит ccloan на картку не доступний для мешканців тимчасово окупованих територій України. Таким чином кредит в ООС, Криму та місті Севастополь, якщо ви там прописані, отримати неможливо. Також не видає СС ЛОУН кредит з 18 років, а лише з 26 до 65. Однак це значно підвищує шанси на схвалення, які ccloan відгуки показують на рівні 90%. Окрім цього, щоб взяти кредит на картку онлайн, треба неодмінно мати:

 • дійсне громадянство України;
 • постійну прописку в паспорті;
 • щомісячний трудовий заробіток.

Схвалюється СС ЛОАН кредит без довідки про доходи, необхідно буде лише вказати їх розмір. Це робить доступним кредит студентам, пенсіонерам, інвалідам, домогосподаркам та іншим, що не мають офіційного доходу. Но ми рекомендуємо не завищувати дані показники, бо це може призвести до негативних наслідків. Наприклад, ви отримаєте споживчій кредит ccloan 15 000 гривень, який з мінімальною зарплатою важко сплатити.

Що знадобиться, коли замовляється ccloan позика онлайн на картку?

Насамперед, щоб взяти гроші в кредит СС ЛОУН онлайн 24/7, буде потрібен доступ до Інтернету. Також знадобиться комп’ютер чи мобільний пристрій, який має будь-який встановлений браузер. В ході самого замовлення позички до зарплати на картку також слід неодмінно мати наступне:

 1. Паспорт громадянина України. Краще всього використовувати ID-картку, це підвищить шанси на схвалення позики. Але цілком підійде звичайний паспорт внутрішнього чи закордонного зразка.
 2. Ідентифікаційний податковий номер. Треба мати на руках оригінал чи копію довідки, де вказано ваш особистий ІПН. Якщо у вас його немає, отримати номер можна в податковій за 10 хвилин.
 3. Мобільний телефон та e-mail. Номер телефону та поштова адреса повинні бути унікальними для системи кредитування ccloan. Іншими словами, на однакові дані створити особистий кабінет СС ЛОУН двічі неможливо.
 4. Активна банківська картка. Краще всього використовувати VISA чи MasterCard, вони найбільш надійні у всіх відношеннях. Також бажано мати на картці декілька гривень, щоб не мати проблем з підтвердженням власника.

До речи, онлайн СС ЛОУН кредит на чужу картку отримати теж можливо, але більш проблемно. Для цього вам знадобиться повний доступ до фізичного носія картки та закріпленого за нею фінансового телефону. Це необхідно для верифікації картки та здійснення майбутніх взаєморозрахунків. Але не рекомендуємо так робити, бо позика на чужу картку може призвести до юридичних незручностей.

Як взяти гроші на картку в кредит СС ЛОУН онлайн (покрокова інструкція)?

 1. Відкрийте за посиланням офіційний сайт СС ЛОУН та встановіть потрібні параметри позички. Інтерактивний кредитний калькулятор відразу покаже вам розмір відсотків та суму до погашення. Натисніть “Взяти кредит”.
 2. Ідентифікуйте себе через сервіс BankID або надайте персональні дані та номер телефону. Вкажіть отриманий через смс секретний пароль, після чого натисніть “Отримання грошей”.
 3. Надайте до анкети паспортні дані, контактну та деяку додаткову інформацію. Прив’яжіть через особистий кабинет ccloan банківську картку, створивши так званий “нульовий” платіж.
 4. Дочекайтеся рішення по кредиту, яке при першому зверненні може відняти до 10 хвилин. Якщо позика СС ЛОУН онлайн вже схвалена, підпишіть кредитну угоду спеціальним смс-кодом.

Варто відзначити, що цілком вищевказана процедура оформлення очікує лише нових позичальників. Постійні клієнти отримують швидкі гроші до зарплати майже автоматично та без відмови. Навіть вже другий кредит на картку ccloan надасть за лічені хвилини. При тому миттєва позика буде доступною цілодобово 247, тобто й в неробочий час вночі.

Коли надійдуть від СС ЛОУН гроші в кредит до зарплати після схвалення?

Сьогодні СС ЛОУН відгуки клієнтів доводять, що гроші в борг онлайн надходять дуже швидко. Буквально до 5 хвилин знадобиться, щоб кредит на картку до зарплати став доступний до використання. Позиченими коштами можна сплачувати будь-які потрібні товари чи послуги, отримуючи кешбек від постачальників. Такод завжди існуватиме можливість просто зняти готівку у найближчому банкоматі, які наразі на кожному кроці.

Кредит ccloan онлайн на картку без довідок та перевірок кредитної історії без відмов
У разі виникнення форс-мажору, який не дозволяє обслуговувати СС ЛОУН кредит своєчасно, компанія може надати кредитні канікули боржнику.

Як добрати гроші в СС ЛОУН на картку, тобто збільшити розмір кредита?

Кредитні компанії, які пропонують сьогодні мікрофінансові послуги, ніколи не дозволяють взяти другу позику онлайн на картку, якщо попередній борг не було сплачено у повному обсязі. Натомість, можна просто добрати гроші в CCloan по вже існуючому кредиту, для чого треба лише увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 • відкрийте розділ “Моя позичка”, де відображено поточний стан кредиту;
 • оберіть бажану суму в межах встановленого вам кредитного ліміту;
 • підпишіть оновлений договір власним електронним підписом по СМС.

Збільшувати розмір кредиту подібним чином дозволяється безліч разів, але тільки до повного вичерпання доступного ліміту коштів, при цьому подібна процедура віднімає в середньому не більше хвилини. Крім того, завжди обов’язково враховуйте, що добір грошей в МФО не подовжує кінцеві терміни погашення позики, а також пропорційно збільшує розмір щоденних відсотків, які нараховуються саме на “тіло” позички.

Яким чином можна погасити отриманий кредит СС ЛОУН онлайн до зарплати?

Для цього на вибір кожного клієнта, яким була отримана ccloan позика на картку, існує декілька варіантів. Можна скористатися тим, що найбільш вигідний для вас саме на час погашення, сплативши борг:

 • через особистий кабінет СС ЛОУН в 1 клік на сайті;
 • внесенням готівки в найближчому платіжному терміналі;
 • за допомогою популярних систем електронних платежів;
 • через готові “шаблони” в сервісах інтернет-банкінгу;
 • банківським переказом на фінансові реквізити СС ЛОУН.

Тільки неодмінно робіть поправку по сумі та строкам, якщо в платежі бере участь третя сторона. Така сплата може іноді віднімати до 3-х діб та супроводжуватися додатковою комісією. Лише платіж через ccloan особистий кабінет з прив’язаної картки завжди буде миттєвим та безкоштовним.

Як зменшити свої витрати, коли сплачується позика ccloan онлайн?

По-перше, ми рекомендуємо знизити відсотки за кредит ще до его безпосереднього оформлення. Якщо є можливість, використайте промокод ccloan або прийміть участь у тимчасовій акції. У такий спосіб відсоткова ставка СС ЛОУН може бути зменшена до 70%.

По-друге, намагайтеся сплачувати по можливості кредит СС ЛОУН онлайн будь-якими посильними частинами. Після кожної подібної сплати буде зменшуватися не тільки “тіло” позики, але й розмір щоденних відсотків. Однак враховуйте, що це не подовжує кредит.

По-третє, незалежно від встановленого кредитною угодою терміну повернення позики, якщо можете, погасіть борг достроково. Завдяки цьому вам доведеться переплатити лише за період, на протязі якого ви фактично користувалися кредитом.

Як пролонгувати кредит ccloan онлайн, отриманий на картку?

Спочатку вам треба погасити відсотки за позику, що вже нараховані, у будь-який зручний спосіб. Після цього можна самостійно через СС ЛОУН особистий кабінет замовити пролонгацію або звернутися до представників МФО. До речі, МФО ccloan надає боржникам 3 дні грейсу, який діє після завершення терміну позики. В цей час дозволяється без штрафу або повністю погасити кредит, або пролонгувати його термін. У разі несплати на 4-й день прострочення пеня буде нарахована на весь період несплати.

Реальні відгуки СС ЛОУН та офіційна інформація щодо цієї МФО

Повна назва компаніїТОВ “СС ЛОУН”
ЛіцензіяФК №737 від 14.04.2020 р.
РеєстраціяНКФП №1127 від 13.04.2017 р.
ЄДРПОУ40071779
Офіційний сайтccloan.ua
Електронна поштаhelp@ccloan.com.ua
Гаряча лінія СС ЛОУН0 (800) 75-00-27
(Безкоштовно по Україні)
Фізична адреса01024, Україна, м. Київ, вул. Басейна, буд. 6
Головний тип послугкредит онлайн на картку
Юридична та контактна інформація МФО ccloan до відома позичальників

Отже, швидкі гроші на картку в кредит СС ЛОУН онлайн завжди допоможуть у скрутному становищі. Якщо терміново потрібна миттєва позика без відмови, перейдіть за посиланням та отримайте кредит до зарплати. Після цього неодмінно залишайте ccloan відгуки щодо якості послуг, щоб допомогти іншим, хто шукає кредитора. Якщо ж виникнуть додаткові питання по кредитах, задавайте їх в коментарях, ми обов’язково відповімо!

2 коментаря для “Швидкий кредит СС ЛОУН онлайн до зарплати на картку без довідок та перевірок!”

 1. Брав сс лоун кредит на карантині, послугами задоволений. Прострочив сплату десь на тиждень, пені не було, кі не погіршилась. Особисто мої відгуки про ccloan виключно позитивні, гарна та чесна контора. Якщо потрібен кредит на картку онлайн на пару тижнів, рекомендую!

  1. Сергій! Дякуємо за відгук! Від себе добавимо, що СС ЛОУН одна з МФО України 2020 року, яка має найшвидші показники обробки замовлень та один з найвищіх рівень схвалення кредитів без відмови.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!