Швидка позика НаДовго онлайн в Україні до 30 000 гривень на 3 місяці!

Позика НаДовго онлайн на картку без фото та дзвінківСпоживча позика НаДовго онлайн 2020 року надається сьогодні на картку новим клієнтам тільки до зарплати. Для постійних позичальників стає доступним вже повноцінний довгостроковий кредит на строк до 98 днів. Щоденні відсотки по кредиту мають гнучкий характер та залежать від розміру й термінів потрібної позички. Позитивні відгуки НаДовго реальних клієнтів показують, що МФО відносно нова, але порядна та повністю надійна.

Які саме переваги має сьогодні позика НаДовго онлайн в Україні?

 1. Швидкий кредит схвалюється без фото документів та дзвінків родичам чи знайомим, а також без довідок. Процедура оформлення позички віднімає в середньому 10 хвилин або навіть менше при повторних зверненнях.
 2. Зручний та зрозумілий кожному особистий кабінет НаДовго дозволяє повністю контролювати поточний стан кредиту. Використання захищених інтернет-протоколів гарантує безпеку ваших особистих даних.
 3. Існує можливість взяти позику готівкою онлайн, отримавши попереднє схвалення кредиту через Інтернет. Потім готівку можна забрати в найближчому відділені МФО ШвидкоГроші, яких присутні у багатьох містах України.
 4. Сплата позики відбувається рівними частинами кожні 2 тижні, для чого передбачено багато зручних способів. Дозволяється дострокове погашення кредиту без штрафів, у разі необхідності позику можна подовжити.
 5. Для постійних позичальників з високим рівнем кредитної активності передбачена вигідна та багаторівнева програма лояльності НаДовго. Лояльні клієнти отримують фіксовані знижки та збільшення кредитного ліміту.

Хто може взяти кредит НаДовго online на картку без відмови?

Кожен повнолітній громадянин України має можливість взяти гроші в борг на картку до зарплати. Споживча позика НаДовго онлайн видається з 18 років, внаслідок чого вона стає доступною:

 • студентам будь-якої форми навчання;
 • особам з неробочою групою інвалідності;
 • матусям у декреті та домогосподаркам;
 • безробітним пенсіонерам до 60 років і т. д.

Якщо переглянути НаДовго відгуки позичальників, вони доводять, шанси позики з поганою кредитною історією приблизно 75%. Крім того, надається споживчий кредит боржникам з прострочками, тобто можливе перекредитування боргу на вигідних умовах. Але в подібних випадках бажано звертатися на номер гарячої лінії НаДовго для індивідуального вирішення проблеми.

Позичка НаДовго он-лайн з поганою кредитною історією на картку без відмови
Сьогодні кредит НаДовго online можна отримати до зарплати, а також на більший строк до 3 місяців!

На яких умовах надається позика НаДовго онлайн в Інтернеті?

Наразі умови кредитування НаДовго залежать від багатьох чинників, але базові показники для всіх наступні:

Перша позичка600 – 15 000 гривень3-28 днів2% щоденно
Наступні кредити2 000 – 30 000 гривень3-98 днівдо 2% в день
Поточні умови позики та проценти за кредит НаДовго на картку для нових та постійних клієнтів

Як вже відзначено, щоденні відсотки по кредиту НаДовго при повторних оформленнях залежать від розміру та терміну користування позики. Чим більше будуть ці показники, тим меншою буде відсоткова ставка по позиці, що замовляється. На сайті є кредитний калькулятор НаДовго онлайн, де відразу можна побачити розмір відсотків та переплату.

Що необхідно для оформлення позички НаДовго на картку он-лайн?

Щоб взяти дистанційний кредит знадобиться лише власний паспорт та ідентифікаційний код. Наявність ID-картки громадянина України збільшить вірогідність схвалення, але підійде внутрішній чи закордонний паспорт. Надається позика без фото документів, що дуже зручно, однак для оформлення вам ще знадобляться:

 • банківська картка VISA чи MasterCard;
 • особистий номер мобільного телефона;
 • робоча адреса електронної пошти е-mail.

Фінансова компанія НаДовго без проблем видасть онлайн кредит на чужу картку будь-якого українського банку. Картка неповинна бути оформленою саме на вас, прив’язки через НаДовго особистий кабінет не потребує. Головне, мати повний доступ до її фізичного носія та закріпленого за нею фінансового номера телефону. До речі, численні відгуки про МФО в Україні показують, що подібна можливість передбачена не всюди.

Як оформлюється кредит онлайн НаДовго (покрокова інструкція)?

 1. Відкрийте за посиланням офіційний сайт компанії, оберіть потрібні параметри позики та натисніть “Отримати гроші”. Одночасно кредитний калькулятор НаДовго покаже вам розмір майбутніх відсотків та кількість обов’язкових платежів.
 2. Створіть особистий кабінет НаДовго онлайн, для чого вкажіть власне ім’я та номер свого мобільного. Після підтвердження даних по СМС заповніть невеличку анкету, вказавши персональну, фінансову та соціальну інформацію.
 3. Отримайте рішення за 5 хвилин, і якщо позика НаДовго онлайн схвалена, підпишіть кредитну угоду. Для цього поставте власний електронний підпис, який являє собою секретний СМС код. Після цього угода стає обов’язковою до виконання.

Варто відзначити, що повністю вищевказана процедура замовлення кредиту online відбувається лише при першому зверненні. Кожна повторна позика оформлюється набагато швидше та з підвищеними шансами на схвалення без відмови. Крім того, можна добрати грошей на картку НаДовго в межах вже існуючої позички, оновивши угоду.

Коли надійдуть гроші на картку в борг після схвалення позички?

Сьогодні НаДовго відгуки доводять, що гроші в кредит онлайн зараховуються на протязі 5 хвилин. Якщо виникає затримка, можна звернутися на номер гарячої лінії та швидко визначити проблему. У більшості випадків затримки пов’язані з проблемами на боці банків, тому завчасно перевіряйте працездатність картки. Як мінімум, вона повинна бути не заблокованою та мати при оформленні позички актуальний термін дії.

Як добрати гроші в НаДовго, коли потрібно збільшити розмір позики?

Будь-яка кредитна оргаізація, що пропонує сьогодні мікрофінансові послуги, ніколи не дозволить офрмити другу й нову позику онлайн на картку, якщо попередній борг не було сплачено повністю. Натомість, завжди можливо просто добрати гроші в NaDovgo по вже існуючому кредиту, для чого потрібно увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 1. Відкрийте вкладинку “Мій кредит”, де відображено його поточний стан.
 2. Оберіть потрібну суму в межах доступного саме для вас кредитного ліміту.
 3. Підпишіть оновлення угоди власним цифровим підписом через СМС.

Збільшувати розмір кредиту дозволяється безліч разів, але тільки до повного вичерпання доступного ліміту кредитних коштів, при цьому подібна процедура віднімає не більше 2-3 хвилин. Крім того, завжди неодмінно враховуйте, що добір грошей в НаДовго не подовжує кінцеві терміни погашення позики, а також пропорційно збільшує рівень щоденних відсотків, які нараховуються саме на розмір “тіла” кредита.

Які варіанти сплати має отримана позика НаДовго онлайн в Україні?

Для цього компанією передбачено декілька зручних способів сплати, переважна більшість яких не має додаткових комісій:

 1. Через НаДовго особистий кабінет в 1 клік на сайті.
 2. Готівкою в найближчому відділенні МФО ШвидкоГроші.
 3. Шляхом використання сервісів онлайн-банкінгу в Україні.
 4. Внесенням коштів до платіжного терміналу самообслуговування.
 5. Переказом на реквізити НаДовго в українських банках.

Майте на увазі, що участь в сплаті третьої сторони (банк, платіжна система) може не тільки супроводжуватися комісійними. Такий платіж може проходити на користь МФО до 3-х робочих днів, що не суперечить поточному законодавству України. В цей час розмір заборгованості та відсотки за позику НаДовго можуть збільшитися. Тому завжди правильно розраховуйте дату та загальну суму сплати, враховуючи вищевказані обставини, щоб запобігти простроченню.

Споживчий кредит НаДовго онлайн на картку без відмови по паспорту
Зручний мобільний додаток НаДовго для повного online контролю над позикой!

Як зменшити відсотки по кредиту НаДовго та розмір переплати?

По-перше, намагайтеся знайти баланс між потрібною сумою кредита та кінцевим строком позичання. Базова відсоткова ставка у 2% може бути таким чином знижена на 50% та більше. Також слідкуйте за акціями, участь в яких надає знижки та інші подарунки.

По-друге, якщо виникне можливість, погасіть отриманий кредит онлайн чи у відділенні достроково. Це можна зробити незалежно від встановлених угодою термінів без штрафів. Так відсотки за позичку НаДовго нарахують лише за строк користування кредитом.

На скільки часу та як позика НаДовго онлайн може бути подовжена?

Після закінчення термінів кредиту у вас буде ще 3 дні, щоб сплатити чи пролонгувати заборгованість. Після цього, починаючи с 4-го дня прострочення, пеня буде нарахована в повному обсязі. Щоб не допустити штрафів, просто замовте подовження позики через НаДовго особистий кабінет наступним чином:

 1. Відкрийте розділ “Мій кредит”.
 2. Сплатіть нараховані відсотки.
 3. Оберіть новий термін позички.
 4. Надайте через СМС згоду с дією.

До речі, подовжувати подібним чином строки повернення кредиту дозволяється необмежену кількість разів. В деяких випадках, починаючи с чергової пролонгації, щоденні проценти по кредиту НаДовго можуть бути знижені. Щоб збільшити вірогідність отримання такої знижки можна звернутися на номер гарячої лінії НаДовго особисто. За наявності об’єктивних обставин, які не дозволяють нормально обслуговувати борг, вам завжди підуть назустріч.

Офіційна і контактна інформація та відгуки НаДовго клієнтів

Повна назва компаніїТОВ “СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР”
СвідоцтвоІК №78 від 11.11.2010 р.
РеєстраціяНКФП №438 від 28.02.2017 р.
ЄДРПОУ37356833
Офіційний сайтnadovgo.com.ua
Електронна поштаinfo@sgroshi.com.ua
Гаряча лінія НаДовго+38 (093) 17-03-001
Фізична адреса01032, Україна, м. Київ,
вул. Саксаганського, буд. 133-А
Вид кредитних послугпозичка онлайн на картку
Юридична інформація, свідоцтво та реєстрація МФО “НаДовго” для позичальників

Якщо вас цікавить позика НаДовго онлайн в Інтернеті, відвідайте сайт МФО для більш глибокого ознайомлення. Там ви знайдете повні умови кредитування, як розраховуються відсотки по кредиту та іншу корисну інформацію. Хто вже отримував кредит на картку online, будь ласка, залишайте НаДовго відгуки в коментарях. Це допоможе всім шукачам кредитора, кому потрібні гроші в борг до зарплати або довгостроковий кредит без відмови.

4 коментаря для “Швидка позика НаДовго онлайн в Україні до 30 000 гривень на 3 місяці!”

 1. Всюди відмовляли, а тут чогось відразу схвалили. Нормальна контора, це донька ШвидкоГроші, вони разом діють. Отримував кредит НаДовго онлайн на тиждень, вже віддав, ніяких проблем.

  1. Ігор! Це нова МФО 2020 року, набирає власну базу позичальників, тому “проходний” скорінг-бал, можливо, менший. Так, вони співпрацюють з ШвидкоГроші, в їх місцевих відділеннях позика НаДовго може бути як оформлена, так й погашена без додаткових відсотків.

 2. Зверталася до них за позичкою, бо бачила лише нормальні відгуки НаДовго співробітників та самих позичальників. Відсотки бувають в Україні і меншими, але швидкість та просте/швидке оформлення теж мають велике значення. Нормальна та порядна контора.

 3. Сьогоді взяв кредит Надовго в Інтернеті, витратив реально 20 хвилин. Надали без фото, дзвінків не було. Гроші прйшли швидко, вся сума. Якістю послуг задоволений.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!