Проста та легка позика Ваша Готівочка онлайн під 0% на картку до 9 000 гривень

Позика Ваша готівочка онлайн по паспорту під 0% без фото та дзвінків на карткуСьогодні позика Ваша Готівочка онлайн стала надійним фінансовим помічником для багатьох громадян по всій Україні. Миттєвий кредит надається без довідок про офіційне працевлаштування та без фото документів і дзвінків родичам. Внаслідок цього позичка доступна майже кожному, а її оформлення не віднімає більше 15 хвилин. При цьому позитивні відгуки позичальників підтверджують надійність цієї української МФО та високу якість кредитних послуг.

Чому позика Ваша Готівочка онлайн найбільш популярна в Україні?

 1. Оформлення кредита на картку відбувається цілком дистанційно, потреба особистого відвідування офісу МФО відсутня.
 2. Зрозумілі та повністю прозорі умови кредитування виключають будь-які “підводні камені” для позичальників.
 3. Терміново зяти гроші в кредит на картку можна цілодобово без вихідних, навіть у неробочий час.
 4. Зручний особистий кабінет Ваша Готівочка дозволяє онлайн контролювати поточний стан отриманої позички.
 5. Численні відгуки боржників доводять, що МФО завжди допомагає вирішити проблеми, якщо заборгованість стає проблемною.

Які відсотки за кредит Ваша Готівочка та умови позики online?

Розмір позикиТермін кредитуванняВідсотки за позику
200 – 9 000 гривень1 – 16 днів2% на день
Базові умови кредитування Ваша Готівочка без урахування можливих бонусів та знижок

Зверніть увагу, що безвідсоткова позика під 0% очікує на кожного нового клієнта компанії. Це гарна нагода взяти кредит без відсотків, щоб миттєво вирішити до зарплати проблеми з грошима. Крім того, безкоштовна позичка дозволить без витрат ознайомитися та самостійно оцінити переваги сучасного онлайн кредитування.

Кредит Ваша Готівочка онлайн без довідок про офіційне працевлаштування та перевірок кредитної історії
Отримайте перший кредит під 0% безкоштовно до зарплати на будь-які власні потреби!

Кому сьогодні надається позичка онлайн на картку без відмови?

Наразі вимоги до позичальників вельми прості та цілком реальні для виконання більшістю шукачів позички. Щоб взяти в МФО Ваша Готівочка кредит без відмови, достатньо на час звернення мати:

 1. Діюче громадянство держави Україна.
 2. Повнолітній вік в межах 18-70 років.
 3. Прописку на підконтрольній території.

Згідно законодавства сьогодні позика он-лайн не надається громадянам, що прописані на тимчасово окупованих частинах України. Тому кредит в зоні ООС, Криму та місті Севастополь наразі недоступний. Для інших громадян шанси схвалення позики складають 85%, навіть з поганою кредитною історією від УБКІ.

Що знадобиться для оформлення позики в Інтернеті до зарплати?

Окрім доступу до мережі та можливості скористатися будь-яким браузером, для замовлення кредиту необхідно наступне:

Паспорт громадянина УкраїниВикористання ID-картки або документа закордонного зразка суттєво підвищує вірогідність схвалення позики без відмови.
Ідентифікаційний номер (ІПН)При оформленні існує потреба у наданні самого номера, тому достатньо просто безпомилково пам’ятати його.
Е-мейл та мобільний телефонПовинні бути унікальними для сервісу, інакше буде запропоновано відновити вхід до особистого кабінету сайта.
Активна банківська карткаБажано використовувати продукти систем MasterCard/VISA та мати на рахунку мінімум 1 гривню для верифікації.
Намагайтеся завчасно приготувати все необхідне, щоб прискорити оформлення позички!

Варто відзначити, що схвалюється позика без фото паспорта, але його добровільне надання дуже позитивний чинник. Це не відніме багато часу, проте значно підвищить вашу привабливість “в очах” кредитора. Крім того, вельми корисно надати цифрові фотографії або скани другого документу, що підтверджує вашу особу.

Як оформлюється позика Ваша Готівочка онлайн (інструкція)?

Після переходу за вищевказаними посиланням на сайт МФО необхідно виконати наступні прості кроки:

 1. Оберіть розмір та термін позички, використовуючи кредитний калькулятор онлайн, який відразу покаже суму до повернення.
 2. Створіть особистий кабінет Ваша Готівочка на сайті, вказавши запрошені особисті дані й підтвердивши мобільний та пошту.
 3. Заповніть обов’язкові поля запропонованої анкети та прив’яжіть картку, правильно вказавши тимчасово заблоковану суму.
 4. Отримайте схвалення позички та підпишіть по СМС коду кредитну угоду, щоб остання набула юридичної чинності.

Навіть у недосвідченого інтернет-користувача процедура оформлення не відніме багато часу. При цьому потреба проходити її повністю існує лише у разі першого звернення. Вже друга позика Ваша Готівочка онлайн замовляється та отримується набагато простіше та швидше. Зостанеться лише обирати параметри позички та підписувати новий договір з кредитором.

Коли надійдуть гроші в кредит на картку після схвалення позички?

Кредитні кошти зазвичай зараховуються на картковий рахунок на протязі 5 хвилин або навіть швидше. Практично всі відгуки співробітників МФО показують, що затримки бувають лише на боці банків-емітентів. Потім буде така можливість, як добрати гроші в Ваша Готівочка онлайн в межах поточної позики. Однак враховуйте, що додатковий добір грошей на картку залишає визначені угодою терміни кредитування без змін.

Позичка Ваша Готівочка online без фото документыв та без дзвінків родичам чи знайомим
Споживча позика Ваша Готівочка онлайн схвалюється без відмови в середньому за 15 хвилин!

Як добрати гроші в Ваша Готівочка та збільшити розмір позики за 3 хвилини?

Кожна кредитна компанія, яка надає сьогодні мікрофінансові послуги в інтернеті, зазвичай не дозволяє отримати другий кредит онлайн на картку, якщо попередню позичку не було повністю сплачено. Замість того, можна швидко добрати кошти в Vasha Gotivochka по вже існуючій позиці, для чого знадобиться лише увійти в особистий кабінет та виконати декілька простих операцій, а саме:

 • перейдіть до розділу “Мій Кредит” та натисніть “Добрати гроші”;
 • вкажіть у формі потрібну суму в межах свого кредитного ліміта;
 • надайте згоду, підписавши оновлену кредитну угоду через СМС.

Збільшити розмір кредита Ваша Готівочка дозволяє безліч разів, поки встановлений компанією кредитний ліміт не буде повністю вичерпано. При цьому добрати позику Vasha Gotivochka онлайн можна за 2-3 хвилини часу, бо подібні заявки обробляють автоматичні системи. Головне, завжди пам’ятайте, що після збільшення суми кредита пропорційно зростуть й щоденні відсотки, а ось кінцеві терміни повернення позички залишаються без будь-яких змін.

Яким чином сплачується отримана позика Ваша Готівочка онлайн в Україні?

Після закінчення обраних вами строків позички МФО надасть 3 дні на погашення без штрафів. Ця можливість існує для випадків, коли сплата за будь-яких обставин затримується, щоб запобігти прострочення. Для повернення заборгованості наразі передбачені зручні варіанті, серед яких обирайте найбільш прийнятний:

 • через особистий кабінет з будь-якої картки;
 • готівкою у місцевому відділенні Нова Готівочка;
 • за допомогою платіжного терміналу ПриватБанку;
 • шляхом банківського переказу на реквізити МФО.

При виконанні платежів через термінали чи банки завжди вказуйте в додатках власний ІПН, щоб ідентифікувати власну особу. Також враховуйте, що в залежності від банку може існувати додаткова комісія, яка зменшить розмір сплати. Тому завчасно дізнавайтеся щодо цього моменту та правильно формуйте суми платежів.

Які переваги надає часткова та дострокова сплата заборгованості?

Погашення боргу частинами зменшує тіло боргу, а також пропорційно знижує відсотки по кредиту (щоденні). Повернення позики раніше строків зобов’яже сплатити лише за дні використання кредитних коштів. Це допомагає суттєво знизити витрати на обслуговування позички та загальний обсяг переплати.

Як позика Ваша Готівочка онлайн подовжується на більший терман?

Для замовлення пролонгації кредиту можна звернутися до співробітників МФО на номер гарячої лінії (онлайн чат). Також це можна зробити самостійно за декілька хвилин на сайті компанії, виконавши наступні дії:

 1. Відкрийте розділ “Мій кредит” в особистому кабінеті.
 2. Сплатіть відсотки за позику, що були вже нараховані.
 3. Оберіть потрібний термін подовження в межах 30 днів.
 4. Підпишіть по СМС оновлення існуючої кредитної угоди.

Не забувайте, що пролонгація позики повинна бути замовленою до завершення термінів кредитування або грейс-періоду. Інакше можливе фіксування факту прострочення, яке буде відображено в кредитній історії від УБКІ. При цьому оформлювати послугу подовження можна безліч разів, якщо в тому буде потреба.

Офіційна інформація й контакти МФО та відгуки Ваша Готівочка позичальників

Повна назва компаніїТОВ “ЛАЙМ КЕПІТЕЛ”
СвідоцтвоФК №1188 від 11.04.2019 р.
РеєстраціяНКФП №793 від 07.05.2019 р.
Код ЄДРПОУ41885310
Офіційний сайтvashagotivochka.ua
Електронна поштаzayavka@limefin.com
Гаряча лінія Ваша Готівочка0 (800) 20-24-04
(Безкоштовно в Україні)
Фізична адреса54029, Україна, м. Миколаїв,
вул. Пушкінська, буд. 28, прим. 7
Головний тип послугпозика на картку онлайн
Юридичні та контактні дані до відома клієнтів МФО (публічна інформація)

Якщо позика Ваша Готівочка онлайн вам вже знайома, будь ласка, залишайте власні відгуки та коментарі. Подібна інформація дуже допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит на картку до зарплати. За появи додаткових запитань щодо позички в Україні, неодмінно звертайтеся, ми намагаємося відповісти всім!

Один коментар для “Проста та легка позика Ваша Готівочка онлайн під 0% на картку до 9 000 гривень”

 1. Отримувала кредит в Києві, коли їздила в універ на сесію, все онлайн, нікуди не ходила. Сплатила позику вже в Харкові, де я мешкаю, в нас купа відділень Ваша Готівочка. Переплатила якісь копійки. Зручна та доступна позичка для студентів, в банках взагалі немає шансів.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!