Пролонгація чи реструктуризація кредиту — що вигідніше та краще для боржника МФО?

Пролонгація чи реструктуризація кредиту що краще вигідніше ліпшеСьогодні багато боржників мають питання, що ліпше пролонгація чи реструктуризація кредиту, з погашенням котрого виникли проблеми. Обидві послуги мають власні переваги та недоліки, які треба завжди неодмінно враховувати. Крім цього, реструктуризація чи пролонгація позики може бути вигідною або ні в залежності від наявності різних обставин. Тому не треба поспішати з обранням послуги, а всебічно дослідити проблемний кредит та зробити вибір.

Що краще пролонгація чи реструктуризація позики, коли вона ще не прострочена?

В подібному випадку, без усілякого сумніву, оптимальним рішенням буде подовжити термін повернення кредиту. Тим більше що пролонгація позики зазвичай надається безкоштовно та без обмежень по кількості замовлень. Оформити її зазвичай можно декількома способами, серед яких можна обрати найбільш зручний, а саме:

 • через особистий кабінет на офіційному сайті МФО;
 • з мобільного телефону по СМС навіть без Інтернету;
 • через мобільний додаток Google Play чи App Store;
 • шляхом звернення до представника МФО по телефону;
 • в ході спілкування на сайті кредитора в онлайн чаті;
 • відвідавши особисто офіс МФО за фізичною адресою.

Наявність та кількість доступних способів залежить від рівня конкретної кредитної компанії та її технічних можливостей. Для замовлення пролонгації вам буде необхідно лише оплатити відсотки по кредиту, що вже були нараховані. Терміни продовження позики, які зазвичай обмежені одним календарним місяцем, боржник може обрати самостійно.

Манівео кредит онлайн цілодобово з поганою кредитною історієюЯкщо терміново потрібна перекредитація боргу в Україні, рекомендуємо кредит Манівео онлайн на картку в Інтернеті. При першому зверненні позика Moneyvey надається під 0%, тобто можна зробити рефінансування без відсоків взагалі. При наявності декількох великих боргів, щоб вигідно перекредитуватися, зверніться на номер гарячої лінії Манівео особисто.

Команда Всі Позики
Миттєвий кредит на картку прострочений. Пролонгація чи реструктуризація що краще.
У більшості випадків краще подовжити термін кредитування, ніж оформити реструктуризацію позики!

Що вигідніше пролонгація чи реструктуризація кредиту, якщо він дуже прострочений?

Якщо в такій ситуації МФО дозволяє оформити пролонгацію на загальних засадах, варто скористатися цією послугою. Річ у тім, що реструктуризація кредиту може бути дещо вигідніше, але її здійснення зіпсує кредитну історію. Крім того, реструктурування проблемної позики має декілька досить важливих недоліків, серед яких можна виділити наступні:

 1. Збільшення суми кредиту. При оформленні нового кредитного договору до початкового розміру позики буде добавлено нараховані відсотки та пеню.
 2. Зростання щоденних відсотків. Чим більше тіло кредиту, тим більшими будуть нарахування, які в МФО завжди здійснюються кожної доби.
 3. Підвищення відсоткової ставки. Реструктуризація позики на відміну від пролонгації зазвичай надається не безкоштовно, а рівномірно лягає на комісійні.

Все це суттєво збільшить потенційні витрати на обслуговування позики до повного її погашення. Однак в будь-якому разі вони будуть набагато меншими, ніж при ігноруванні повернення заборгованості. Як вже було сказано, завжди треба враховувати поточну ситуацію, бо реструктурувати кредит іноді варто.

Коли реструктуризація боргу краще та вигідніше, ніж пролонгація?

Деякі МФО йдуть назустріч порядним клієнтам, внаслідок чого може бути запропонована реструктуризація кредиту на вигідних умовах. При цьому може використовуватися один або декілька способів, серед яких найбільш привабливими для боржника бувають:

 1. Кредитні канікули. Повне позбавлення позичальника від будь-яких виплат на користь кредитора на протязі визначеного періоду. Це надасть час виправити власне фінансове становище, не збільшуючи поточний розмір простроченого кредиту.
 2. Списання відсотків та пені. Іноді, коли пропонується пролонгація або реструктуризація кредиту, МФО може списати вже існуючі фінансові штрафи. Але якщо погашення боргу за подібною домовленістю не почнеться, статус-кво боргу буде відновлено.
 3. Зменшення тіла позики. Якщо позика має перспективу отримати статус безповоротної, деякі кредитні компанії пропонують списання частини боргу. Для них це набагато вигідніше, ніж продавати борг колекторам або звертатися до суду.
 4. Припинення нарахування відсотків. Даний варіант передбачає фіксацію суми заборгованості з визначенням майбутньої схеми погашення кредиту до його вичерпання. Розмір обов’язкових платежів теж фіксується, а їх пропущення призведе до нових штрафів та пені.
Миттєва позика на картку з прострочкою. Пролонгація або реструктуризація що вигідніше.
В Україні багато МФО пропонує оформити реструктуризацію на вигідних умовах навіть з поганою кредитною історією!

Що потрібно враховувати, якщо ви плануєте реструктуризацію позики?

Варто відзначити, що оформити реструктуризацію кредиту без відмови допоможе представлення доказів щодо її реальної необхідності. Це допоможе навіть реструктурувати кредит з поганою кредитною історією на гарних умовах. Краще всього надати офіційні документи, які підтвердять неочікуване та непідконтрольне вам погіршення фінансового стану, наприклад:

 • довідка від лікаря про тимчасову втрату дієздатності;
 • виписка з трудової книжки про звільнення без статті;
 • довідка про визнання потерпілим через стихійне лихо та інші.

Це не тільки підвищить вірогідність схвалення реструктурування кредиту, але й покращить його можливі умови. Головне, не намагайтеся ввести кредитора в оману, бо сьогодні все дуже легко та швидко перевіряється. Якщо співробітники МФО виявлять навмисну чи навіть випадкову спробу обману, в даній послузі буде відмовлено.


Сподіваємося, що вам ніколи не доведеться обирати, що краще пролонгація чи реструктуризація простроченого кредиту. Для цього завжди адекватно розраховуйте власні фінансові можливості, коли плануєте отримати миттєвий кредит на картку чи готівкою. Порядного кредитора, яким у разі появлення проблем з погашенням боргу буде надана реструктуризація або пролонгація позики, можна знайти на нашому сайті. Крім того, практично всі МФО здатні запропонувати рефінансування кредиту під низький відсоток на вигідних умовах.

2 коментаря для “Пролонгація чи реструктуризація кредиту — що вигідніше та краще для боржника МФО?”

 1. Підкажіть, які МФО в Україні надають послуги по реструктуризації, бо я такого не бачила жодного разу на їхніх сайтах? Може не там дивилася? Дякую.

  1. Марія! Якщо виникає потреба в реструктуризації проблемного боргу, треба звертатися до спеціалістів МФО, кожний випадок розглядається виключно в індівідуальному порядку.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!