Нова позика KUMO онлайн на картку до 10 000 гривень без відмови

Позика KUMO онлайн без фото та дзвінків на картку в УкраїніНещодавно в Україні з’явилася нова споживча позика KUMO онлайн, яку можна взяти на картку до зарплати. Практично миттєвий кредит допоможе в ситуаціях, коли терміново потрібні гроші в борг без відмови. Ця фінансова компанія працює відносно недовго, але відгуки КУМО вже мають позитивний та схвальний характер. Прості вимоги до позичальників та гнучкі відсотки по кредиту роблять позичку в Інтернеті привабливою пропозицією.

Чому позика KUMO онлайн в Україні користується великим попитом?

 1. Повністю дистанційне оформлення позички online, щоб отримати кредит КУМО на картку не треба нікуди йти.
 2. Для оформлення потрібен мінімальний набір документів, надається позика без довідок про доходи.
 3. Споживчий KUMO кредит схвалюється без дзвінків та фото паспорта чи інших документів у 85% випадків.
 4. Ваш особистий кабінет КУМО дозволяє в режимі онлайн відстежувати поточний стан оформленої позички.
 5. Кожний постійний позичальник поступово отримує фіксовані знижки на проценти за позику до 50% на добу.
Кредит KUMO на картку он-лайн без дзвінків родичам та перевірок кредитної історії
Миттєва позичка КУМО на картку online набагато краще інших кредитів в Україні!

Які відсотки по кредиту KUMO та умови позики он-лайн для громадян?

Перша позичка500 – 3 000 гривень1,25%від 5 до 30 днів
Повторні кредити500 – 10 000 гривень1,25% – 2,5%від 1 до 30 днів
Поточні умови кредитування КУМО для нових та постійних позичальників

Зверніть увагу, щоденні проценти за позику КУМО залежать від обраних суми та термінів кредитування. Чим більшими вони будуть, тим меншою стане переплата за користування кредитними послугами. Що стосується строків позичання, у разі потреби їх можна подовжити на термін до 30 діб. Здійснювати тиким чином пролонгацію дозволяється безліч разів, при цьому послуга надається безкоштовно кожному боржнику.

Кому сьогодні без відмови схвалюється позика КУМО на картку?

Наразі надається KUMO онлайн кредит з 18 років по паспорту без довідок. Максимальний вік позичальника повинен складати до 70 років на момент звернення, але бувають виключення. Завдяки цьому кредит КУМО online практично без відмови доступний:

 • студентам будь-яких форм навчання;
 • безробітним пенсіонерам за віком;
 • домогосподаркам й особам на утриманні;
 • інвалідам неробочої групи та іншим.

Головне, мати дійсне громадянство України та фактично мешкати на території держави згідно прописки в паспорті. Єдине, споживча позика KUMO онлайн не надається сьогодні громадянам, що прописані на непідконтрольних частинах України. В законодавчих актах такими сьогодні виступають зона проведення ООС (АТО), АР Крим та місто Севастополь.

Що знадобиться, коли потрібна позика KUMO онлайн до зарплати?

 1. Паспорт громадянина України. Наявність ID-картки або документа закордонного зразка значно підвищує шанси схвалення позики без перевірок КІ. Але цілком реально взяти кредит КУМО онлайн на картку, маючи звичайний український паспорт.
 2. Ідентифікаційний номер. Достатньо його пам’ятати без помилок, бо надається позика без фото довідок чи інших документів. Тим не менш добровільне надання якісних сканів або фотографій ідентифікуючих вашу особу документів вітається.
 3. Будь-який інший документ. Повинен бути виданим офіційними органами з актуальним терміном дії, а також мати зображення вашого обличчя. Краще всього підійдуть пенсійне чи водійське посвідчення, військовий квиток та інші подібні.
 4. Власний телефон та е-mail. Номер мобільного та адреса електронної пошти повинні бути унікальними для даного сервісу кредитування. Тобто такими, на які позика KUMO онлайн ще не отримувалась або не було раніше реєстрації.
 5. Картка українського банку. Можна використовувати будь-яку (кредитну, дебетову, соціальну) картку, яка належить до світових систем VISA/MasterCard. Бажано мати на її балансі не менше 1 гривні, щоб швидко та безперешкодно підтвердити власника.

Як оформлюється онлайн кредит KUMO на картку (інструкція)?

 1. Відкрийте за посиланням офіційний сайт та оберіть необхідні розмір й термін позички.
 2. Створіть особистий кабінет KUMO на сайті, заповніть невеличку анкету позичальника.
 3. Прив’яжіть до свого облікового запису банківську картку у запропонований спосіб.
 4. Дочекайтеся рішення щодо можливості позички, яке приймається автоматично за 5 хвилин.
 5. Підпишіть кредитну угоду по СМС з мобільного, коректно вказавши отриманий секретний код.

Варто відзначити, що повністю вищевказану процедуру доведеться проходити лише раз при першому зверненні. Кожна чергова позика КУМО на картку онлайн замовляється та схвалюється за декілька хвилин. Вам буде необхідно вказувати тільки бажані параметри потрібної позички та підписувати нову угоду.

Позичка КУМО без відмови на картку онлайн цілодобово в Україні 247
Нова споживча позика KUMO онлайн має дуже просту процедуру оформлення, яка віднімає не більше 5 хвилин!

Коли надійдуть гроші на картку в кредит КУМО після схвалення?

Якщо подивитись KUMO відгуки співробітників щодо швидкості зарахування коштів, вони вказують на відсутність суттєвих затримок. Схвалена сумма коштів надходить на реквізити картки на протязі 5 хвилин та навіть швидше. Проблеми можуть виникнути лише на стороні банку або безпосередньо з вашою карткою. Тому завчасно переконуйтесь, що вона працездатна та підходить для прийняття вхідних переказів грошових коштів.

Як добрати гроші в КУМО на картку онлайн, тобто збільшити розмір позики?

Кожна кредитна організація, яка пропонує мікрофінансові послуги в інтернеті, зазвичай не дозволяє взяти другу позику онлайн на картку, якщо попередній борг не було повністю сплачено. Замість цього, можна просто добрати гроші в KUMO по вже існуючій позиці, для чого знадобиться увійти в особистий кабінет на сайті або через мобільний додаток та виконати всього 3 простих дії, а саме:

 1. Відкрийте розділ “Моя позичка”, де відображено її поточний стан.
 2. Вкажіть новий розмір позики межах доступного кредитного ліміта.
 3. Надайте власну згоду та підпишіть оновлену кредитну угоду по СМС.

Збільшувати розмір позики дозволяється скільки завгодно разів, поки встановлений кредитний ліміт не буде повністю вичерпано, тим більше, що добрати кредит КУМО онлайн цілком реально за 2-3 хвилини часу. Однак не забувайте, що така операція пропорційно добору збільшує розмір щоденних відсотків, а кінцевий термін повернення позички залишається без змін та будь-якого подовження.

Як можна зробити онлайн КУМО кредит на картку більш дешевшим?

 1. Прийміть участь у програмі лояльності, щоб відразу мати на проценти по кредиту KUMO фіксовану знижку.
 2. Сплачуйте заборгованість частинами, зменшуючи як “тіло” боргу, так й відповідно розмір щоденних відсотків.
 3. За можливості погасіть кредит КУМО онлайн достроково, тоді переплатите лише за дні користування позичкою.

У який спосіб отримана позика KUMO онлайн може бути погашена?

Через особистий кабінет КУМО сплатити кредит простіше та зручніше за все. Це можна зробити з власної картки в 1 клік або з будь-якої іншої за 2 хвилини. При цьому платіж пройде миттєво та без додаткових комісійних зборів. Крім того, передбачена можливість погашення банківським переказом на реквізити KUMO, вказавши власний ІПН. Але враховуйте, що може бути деяка комісія, а проведення платежу іноді затримується на 1-3 дні. Тому неодмінно правильно розраховуйте суму та строки подібного платежу, щоб уникнути випадкового прострочення.

Позика КУМО на картку on-line без довідок про доходи та офіційного працевлаштування
Споживчий кредит KUMO можна сплатити багатьма зручними способами без будь-яких комісій!

Яким чином позика KUMO онлайн подовжується на довший термін?

Щоб замовити цю послугу, треба звернутися на номер гарячої лінії або через мій кабінет KUMO самостійно. Головною умовою подовження позички є повністю погасити відсотки за кредит КУМО, що були вже нараховані. Після цього обираєте новий термін повернення у межах 30 діб та по СМС підтверджуєте операцію.

Офіційна й контактна інформація щодо МФО та відгуки KUMO клієнтів

Повна назва компаніїТОВ “Фінансова Компанія “ІРБІС”
СвідоцтвоФК №1137 від 11.12.2018 р.
РеєстраціяНКФП №2165 від 11.12.2018 р.
Код ЕДРПОУ42427514
Офіційний сайтkumo.com.ua
Електронна поштаinfo@kumo.com.ua
Гаряча лінія KUMO+38 (044) 223-13-82
(Безкоштовно по Україні)
Фізична адреса01033, Україна, м. Київ,
вул. Володимирська, буд. 82-Г
Тип кредитних послугпозика онлайн на картку
Юридична інформація та контакти КУМО в Україні до відома всіх позичальників

Як бачите, вимоги та умови, на яких надається позика KUMO онлайн на картку, прості, зрозумілі та вигідні. Якщо ви маєте власний досвід звернення до цієї МФО, залишайте відгуки КУМО стосовно якості послуг. Ця інформація буде дуже корисною для всіх, кому терміново потрібні гроші в кредит в Україні. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, пишіть їх в коментарях, ми завжди всім відповімо!

Один коментар для “Нова позика KUMO онлайн на картку до 10 000 гривень без відмови”

 1. Довелося отримати позичку в Кумо, не вистачало на подарунок дружині. Витратив хвилин 30 в цілому, але кредит на 3000 грн схвалили без питань. Частково вже повернув, після зарплати розрахуюсь. Нічого особливого, звичайна мфо, як всі інші.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!