Миттєва позика CLY онлайн до 10 000 на картку цілодобово 24/7

Позика CLY онлайн на картку без фото та дзвінківСьогодні в Україні з’явилася нова позика CLY онлайн, яку може отримати практично кожний громадянин. Цілком дистанційний та майже миттєвий кредит КЛАЙ надається на картку навіть у неробочій час. Численні відгуки CLY позичальників стверджують, що взяти гроші в борг можна дуже швидко. Вимоги до потенційних клієнтів вельми прості, а умови кредитування вигідно відрізняються серед інших кредитних пропозицій.

Які головні переваги має позика CLY онлайн на картку в Україні?

 1. Для оформлення позички до зарплати не треба нікуди йти, все відбувається в online режимі.
 2. Достатньо надати мінімальний набір документів, надається КЛАЙ позика без довідок про доходи.
 3. Зручний та багатофункціональний особистий кабінет CLY дозволяє отримувати, сплачувати та контролювати стан кредиту.
 4. Кожний постійний клієнт автоматично приймає участь у вигідній системі лояльності та отримує значні знижки.
 5. Цілодобова гаряча лінія CLY в будь-який час кваліфіковано допоможе вирішити питання стосовно кредитування.

Які відсотки по кредиту CLY (КЛАЙ) та умови надання позики?

Розмір позичкиВідсоткова ставкаТермін кредитування
1 000 – 10 000 гривень2% в день7 – 30 днів
Поточні умови кредитування CLY в Україні для нових позичальників

Зверніть увагу, що у разі першого звернення ваш кредитний ліміт буде складати 4 000 гривень. Він поступово зростає, навіть з поганою кредитною історією в УБКІ, якщо кредит CLY буде сплачуватися своєчасно. Крім того, щоденні відсотки за позику КЛАЙ с часом почнуть зменшуватися, як заохочення для постійного позичальника.

Кредит CLY (КЛАЙ) он-лайн на картку до зарплати без відмови
Наразі кредит CLY на картку онлайн вигідно відрізняється від багатьох пропозицій в Україні!

Для кого в Україні доступний кредит CLY на картку он-лайн?

Сьогодні надається КЛАЙ позика з 18 років, причому без дзвінків родичам або знайомим. Максимальний вік позичальника може складати до 65 років на момент замовлення кредиту. Також обов’язково мати дійсне громадянство України та фактично проживати на території держави. Наразі єдине виключення складають мешканці тимчасово окупованих частин України, що непідконтрольні офіційній владі. Відповідно поточного кредитного законодавства це місто Севастополь, АР Крим та зона проведення ООС (в минулому АТО).

Що треба сьогодні для отримання позики КЛАЙ online без відмови?

Споживча позика CLY онлайн на картку надається за паспортом та ідентифікаційним кодом без офіційного працевлаштування. При тому схвалюється позичка без фото документів, але їх добровільне надання суттєво підвищить ваші шанси. Краще всього використовувати ID-картку, яка теж створює більший рівень довіри до позичальника. Але цілком підійде звичайний паспорт України як внутрішнього, так й закордонного зразка, головне, не прострочений.

Що стосується банківської картки, можна використати будь-яку, тобто кредитну, дебетову, пенсійну, соціальну і т. д. Однак бажано, щоб взяти гроші в кредит CLY без відмови, завчасно переконатися, що ваша картка:

 • активна, не заблокована та має актуальний термін дії;
 • належить до платіжних світових систем VISA/MasterCard;
 • має на балансі позитивний залишок коштів більше 1 гривні.

Остання вимога пов’язана з тим, що в ході оформлення позики КЛАЙ онлайн знадобиться верифікація картки. Це підтвердження права власності на картковий продукт, бо позика на чужу картку наразі не надається. Перевірка відбувається шляхом тимчасового блокування випадкової суми коштів на картці, яку потрібно точно вказати.

Як оформлюється позика CLY онлайн (покрокова інструкція)?

 1. Перейдіть за посиланням на сайт, оберіть розмір/термін позики та натисніть “Отримати гроші”.
 2. Вкажіть номер мобільного та електронну пошту, щоб створити особистий кабінет CLY на сайті.
 3. Заповніть необхідними даними невеличку анкету позичальника та прив’яжіть картку до кабінету.
 4. Дочекайтеся рішення МФО, після чого підпишіть через СМС код з мобільного звичайну кредитну угоду.

Варто відзначити, що всі заявки на КЛАЙ кредит онлайн оброблює автоматична система скорінгу. Завдяки цьому рішення при першому зверненні за позичкою приймається на протязі 10 хвилин. Для постійних клієнтів час схвалення кредиту без відмови приймається максимум за 2-3 хвилини.

Коли надійдуть гроші на картку в кредит CLY після схвалення?

Наразі відгуки КЛАЙ позичальників доводять, що гроші в кредит доступні вже через декілька хвилин. Миттєва позика CLY онлайн на картку надходить цілодобово без вихідних у будь-який час. Якщо виникає затримка, практично завжди вона пов’язана з проблемами на боці банку, який вида в картку. Тому завжди завчасно переконуйтесь, що ваша картка повністю працездатна та може прийняти вхідний грошовий переказ.

Як добрати гроші в КЛАЙ на картку, якщо потрібно збільшити розмір позики?

Кожна кредитна компанія, яка сьогодні пропонує мікрофінансові послуги, ніколи не дозволяє отримати другу позику онлайн, коли попередній кредит не повернуто в повному обсязі. Натомість, можна просто добрати гроші в CLY по вже існуючому кредиту , для чого необхідно лише увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 • відкрийте сторінку “Мій кредит”, де відображено поточний стан позики;
 • оберіть бажану суму в межах встановленого МФО кредитного ліміту;
 • підтвердить оновлення угоди власним електронним підписом через СМС.

Проста позика CLY онлайн може збільшуватися безліч разів, але тільки до повного вичерпання доступного ліміту кредитних коштів, при цьому подібна процедура віднімає приблизно 2 хвилини. Крім того, завжди враховуйте, що добір грошей в КЛАЙ не подовжує терміни погашення позики, а також пропорційно збільшує рівень щоденних відсотків, які прямо залежать від загальної суми позички.

Як можна сплачувати отриманий на картку КЛАЙ кредит в Україні ?

Швидше та простіше за все сплатити позичку можна через особистий кабінет КЛАЙ онлайн. Це можна зробити в 1 клік з вже прив’язаної картки або будь-якої іншої. Погашення буде майже миттєвим та без додаткових комісійних зборів, після чого CLY позика стає знову доступною. Також передбачена сплата шляхом банківського переказу на реквізити МФО, в припису якого потрібно вказати ІПН. Але враховуйте, що такий платіж може йти до 3-х робочих днів, тому робіть його завчасно.

Як зробити, щоб миттєва позика CLY онлайн була більш дешевшою?

Щоденні базові відсотки по кредиту КЛАЙ поступово зменшуються в залежності від вашої кредитної активності. Крім того, зменшити витрати на кредит можна завдяки частковому та достроковому погашенню позички. Сплата частинами зменшує не тільки розмір кредита, але й рівень щоденної комісії. У раз дострокового повернення боргу вам доведеться переплатити лише за фактичний термін користування кредитом. Нарешті, ми рекомендуємо слідкувати за акціями МФО CLY в Україні, які відбуваються регулярно. Участь в подібних заходах теж надає на відсотки за позику доволі суттєві знижки.

Позичка КЛАЙ (CLY) на картку онлайн без довідок про доходи та перевірок
Зручний кредитний калькулятор CLY позики онлайн відразу покаже розмір до сплати!

Чи подовжується позика CLY онлайн на більший термін, що для цього потрібно?

Подібна можливість існує, її можна використовувати безліч разів, подовжуючи позику ще до 30 діб. Для замовлення пролонгації можна звернутися на номер гарячої лінії CLY або самостійно зробити наступне:

 • здійсніть вхід в особистий кабінет CLY на сайті;
 • погасіть вже нараховані відсотки за позику КЛАЙ;
 • оберіть собі новий термін повернення кредиту;
 • підтвердіть операцію по СМС з мобільного телефону.

Важливо відзначити, що МФО CLY Україна надає своїм боржникам 3 “грейс-дні” після закінчення строків позички. В цей період можна без штрафу або сплатити кредит, або подовжити його дію у вищевказаний спосіб. Але пам’ятайте, що після цього, у разі ігнорування боргових зобов’язань, буде зараховано прострочення.

Офіційна інформація щодо МФО та реальні відгуки CLY позичальників

Повна назва компаніїТОВ “ЗАЙМЕР”
СвідоцтвоФК №1069 від 07.08.2018 р.
РеєстраціяНКФП №1390 від 07.08.2018 р.
Код ЄДРПОУ42146903
Офіційний сайтcly.com.ua
Електронна поштаinfo@cly.com.ua
Гаряча лінія CLY+38 (044) 390-03-32
Фізична адреса04071, Україна, м. Київ,
вул. Ярославська, буд. 5-2В
Тип кредитних послугпозика онлайн на картку
Юридичні дані та контакти CLY (КЛАЙ) для користування позичальникам

Як бачимо, споживча позика CLY онлайн в Україні доволі проста у оформленні та вельми вигідна. Останні КЛАЙ відгуки показують, що ця МФО надає дуже якісні кредитні послуги. Якщо ви вже отримували кредит на картку online, будь ласка, залишайте власні коментарі. Вони дуже допоможуть всім, кому потрібні гроші в кредит терміново, у пошуках надійного кредитора.

Один коментар для “Миттєва позика CLY онлайн до 10 000 на картку цілодобово 24/7”

 1. Якість послуг на високому рівні, жодних проблем з оформленням, отриманням та погашенням позики cly не було. Тому маю лише хороші відгуки про Клай кредит та хочу подякувати іх співробітникам за терпіння в спілкуванні з такою «дотошною» лбдиною як я 🙂

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!