Кредит на карту онлайн в Moneyveo (Манівео)

Кредит на карту в Манівео 24/7 цілодобовоФінансова компанія Moneyveo – це відомий в Україні сервіс, де можна оформити кредит на карту онлайн. При цьому пропонується не тільки позика до зарплати, але й повноцінний довгостроковий кредит. Гроші на картку реально отримати цілодобово вже за 10-15 хвилин, навіть при першому зверненні. Це повністю підтверджують залишені клієнтами Манивео відгуки, які мають наразі виключно позитивний та схвальний характер.

Зміст огляду:

Чому позичальники обирають кредит на карту онлайн від Moneyveo?

 1. Для отримання грошової позики достатньо мати мінімальний пакет документів.
 2. Можна безкоштовно оформити перший кредит під 0%, тобто взагалі без відсотків.
 3. Позика надається без довідок про доходи, навіть с поганою кредитною історією.
 4. Онлайн кредит на картку схвалюється без відмови приблизно у 90% випадків.
 5. Зручний особистий кабінет, де можна повністю контролювати поточний стан позики.
 6. Велика кількість способів повернення боргу без будь-яких додаткових комісій.
 7. Система лояльності Enotcoin та промокоди Манівео надають значні знижки по кредитах.

Нарешті, на відміну від багатьох інших МФО, Moneyveo є соціально відповідальною компанією. Частина прибутків завжди передається на благодійність, а також підтримку дитячих і лікарняних установ. Крім того, надаються кошти на утримування притулків для тварин та навіть цілого зоопарку “12 місяців”. За цим пильно слідкує розумний і дуже допитливий єнот Менні – незмінний символ та талісман компанії.

Які умови кредитування Moneyveo пропонує сьогодні своїм клієнтам?

В залежності від ваших потреб може бути замовлений кредит до зарплати або довгострокова позика. Для цього в Манивео існують спеціальні програми кредитні програми – Smart та Comfort відповідно. Кожна з них має власні переваги, якими варто скористатися, а також наступні умови:

Тип кредитуSmartComfort
Розмір позики100 – 20 000 гривень10 000 – 30 000 гривень
Термін кредитування1 – 30 діб8 – 18 тижнів
Відсоткова ставка1,7%0,85%
Схема погашенняКласичнаАнуїтет
Поточні умови кредитування Манівео та кредитні програми компанії

Варто відзначити, що нові клієнти мають певні обмеження по максимально доступній їм сумі позичання. Але цей свого роду кредитний ліміт буде постійно збільшуватися с кожною повністю погашеною позикою. Проте базова відсоткова ставка, навпаки, почне знижуватися на залежний від вашої кредитної активності показник.

Хто може без відмови позичити гроші на картку в online режимі?

Вимоги до майбутніх позичальників в МФО Moneyveo надзвичайно прості та доступні. Тому отримати онлайн кредит на банківську карту сьогодні зможе практично кожна фізична особа. Для цього треба на момент, коли буде безпосередньо замовлятися грошова позика, мати наступне:

 • дійсне громадянство України;
 • повнолітній вік (18-75 років);
 • будь-який трудовий заробіток.

Засвідчувати документально наявність постійної або часткової зайнятості потреби немає. Але бажано чесно вказати реальний рівень власних статків та основні джерела їх надходження. До речі, це відкриває доступ до кредитних коштів тимчасово безробітним, студентам, пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам.

Що знадобиться для того, щоб замовити кредит на карту онлайн?

Фінансова компанія Moneyveo надає свої кредитні послуги дистанційно, тобто в так званому on-line режимі. Тому для оформлення позики необхідно мати вільний доступ до мережі Інтернет та комп’ютер (ноутбук). Також підійде будь-який мобільний пристрій з встановленим браузером, наприклад, смартфон чи планшет. Крім того, для замовлення та отримання кредиту вам обов’язково знадобляться:

 1. Паспорт громадянина України внутрішнього або закордонного зразка.
 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру (ІПН).
 3. Власний мобільний телефон та робоча адреса електронної пошти (e-mail).
 4. Реальна або віртуальна картка, емітована будь-яким українським банком.

Що стосується банківської карти, то вона може бути кредитною, дебетовою, пенсійною, соціальною і т. д. Дуже бажано, щоб вона була оформлена банківською установою на ваше ім’я. Адже отримати кредит на чужу карту хоча і можливо, проте набагато складніше. Також на її рахунку повинна знаходитись мінімум 1 гривня, що знадобиться для верифікації власника карти.

Кредит онлайн на картку в Манівео. Кредитний калькулятор moneyveo
Як бачите, перший кредит під 0,01% це фактично безкоштовна позика!

Яким чином оформлюється онлайн заявка на позику від Moneyveo?

Спочатку необхідно перейти за прямим посиланням на офіційний сайт кредитної компанії Манівео. Далі потрібно встановити бажані параметри позики та використати, якщо маєте, акційний промокод. Після чого залишиться тільки натиснути кнопку “Оформити кредит” і слідувати наступним інструкціям:

 1. Зареєструйтеся на сайті та здійсніть вхід до особистого кабінету Moneyveo.
 2. Заповніть невеличку анкету позичальника, вказавши всю необхідну інформацію.
 3. Прив’яжіть картку, точно вказавши тимчасово заблоковану на її рахунку суму.
 4. Надайте згоду з умовами кредитування за допомогою введення спеціального СМС коду.

Повністю подібна процедура отримання кредиту відбувається лише при першому зверненні до Манивео. Тим не менш навіть вона зазвичай не віднімає більше, ніж 10 хвилин. Кожний наступний запит на кредит онлайн потребуватиме вже набагато менше часу. Вам буде необхідно лише вказати бажані суму та строки запозичення, після чого просто підтвердити замовлення.

Як підвищити власні шанси на швидке схвалення позики без відмови?

 1. Максимально точно та правдиво заповніть особисту анкету, навіть ті строки, що не є обов’язковими.
 2. Завантажте через особистий кабінет Манівео чіткі фотографії своїх документів та банківської картки.
 3. Підключіть аккаунт Moneyveo до сервісу BankID та зв’яжіть його з власними сторінками у соцмережах.

Коли надійдуть гроші, якщо кредит на карту онлайн вже схвалено?

Численні відгуки о Moneyveo показують, що кредитні кошти на картку у більшості випадків зараховуються миттєво. Якщо виникає затримка, ввічливі спеціалісти кредитної компанії швидко допоможуть виявити та усунути проблему. Для цього передбачено декілька зручних способів зв’язку, наприклад, гаряча лінія та online чат.

Але подібні негаразди, якщо й трапляються, то найчастіше всього проблема буває пов’язана з використовуваною карткою. Тому рекомендується до прив’язки переконатися, що вона активна та повністю підходить для отримання коштів. Якщо з вашою карткою щось не так, то допомогти зможуть лише співробітники банківської установи.

Як добрати гроші в Манівео на картку онлайн та збільшити розмір позики?

Жодна кредитна компанія, яка пропонує мікрофінансові послуги, ніколи не дозволить взяти другу позику онлайн на картку, якщо попередній борг не було сплачено у повному обсязі. Натомість, можна просто добрати гроші в Moneyveo по вже існуючому кредиту, для чого слід увійти в особистий кабінет та зробити наступне:

 • відкрийте розділ “Мій кредит”, де відображено поточний стан позики;
 • оберіть потрібну суму в межах встановленого вам кредитного ліміту;
 • підпишіть оновлений договір власним електронним підписом через СМС.

Збільшувати розмір кредиту дозволяється безліч разів, але тільки до повного вичерпання доступного ліміту кредитних коштів, при цьому подібна процедура віднімає не більше 2-3 хвилин. Крім того, завжди неодмінно враховуйте, що добір грошей в Манівео не подовжує кінцеві терміни погашення позики, а також пропорційно збільшує рівень щоденних відсотків, які нараховуються саме на розмір “тіла” кредита.

Які акції проводить МФО Манивео, а також що можуть отримати учасники?

Кожний новий та існуючий позичальник за власним бажанням може приймати участь в численних акціях. Завдяки участі в подібних заходах у всіх з’являється чудова можливість отримати:

 • промокоди Moneyveo;
 • грошову винагороду;
 • коштовні речі (послуги).

Бонусні акції наразі можуть мати не тільки тимчасовий, але й постійний характер. Умови участі та сутність призів можуть бути самими різними, але зазвичай вони приблизно наступні:

 1. Замовте перший кредит на картку під 0,01% або іншу акційну позику в зазначений термін. Це надасть шансів отримати цінний приз.
 2. Порекомендуйте другові он-лайн сервіс кредитування Moneyveo. Після оформлення позики вам двом буде виплачено по 300 гривень.
 3. Залиште відгуки о Манівео на офіційному сайті та в популярних соціальних мережах. Завдяки цьому можна отримувати промокоди.

Що таке програма лояльності Enotcoin та які переваги вона надає позичальникам?

Кожна сучасна кредитна компанія завжди має власну систему заохочення постійних позичальників. Але програма Єноткоін від Moneyveo вигідно відрізняється серед інших завдяки наявності численних переваг. Приймати участь може абсолютно кожний позичальник, який вже отримав та повністю повернув мінімум один кредит.

Не знаєте або не розумієте, що таке Enotcoin та яким чином його слід використовувати? Це свого роду віртуальна (електронна) і повністю ігрова валюта, яку емітує компанія Манивео. Отримати Єноткоіни, кожна одиниця котрого дорівнює 1 гривні, можна декількома способами:

 1. Виконуючи різноманітні разові дії, перелік яких можна знайти в особистому кабінеті.
 2. Просто відвідуючи кожен день свою сторінку на офіційному сайті Moneyveo за схемою:
День заходу на сайтКількість Enotcoin
1-й1
2-й3
3-й5
4-й та наступні7
Як нараховуються Єноткоїни в Манівео в залежності від дня відвідування офіційного сайту?

Увага! Якщо ви пропустите навіть один день, щоденна кількість бонусів буде встановлена на початковий рівень.

Витратити накопичені монети можна на погашення відсотків по кредиту, що зробить його більш дешевим. Це відбувається ще під час оформлення чергової позики, коли ви тільки формуєте запит. Але обов’язково пам’ятайте, що невикористані Єноткоіни будуть анульовані через 90 діб після нарахування.

Крім того, кожний погашений онлайн кредит підвищує ваш поточний рівень у системі лояльності. Швидкість даного росту прямо залежить від кредитної активності та належного ставлення до боргових зобов’язань. В результаті починається автоматичне зарахування фіксованої знижки та збільшення кредитного ліміту:

Рівень “лояльності”Кредитний лімітПостійна знижка
111 670 гривень2,5%
213 330 гривень10%
315 000 нривень20%
416 670 гривень30%
518 330 гривень40%
620 000 гривень50%
Які знижки на відсотки по кредиту Манівео надає за програмою лояльності?

Як повернути отриманий кредит на карту онлайн в Moneyveo?

Найбільш зручним наразі є погашення боргу через особистий кабінет Манивео в режимі онлайн. Це можна зробити буквально в 1 клік, використовуючи прив’язану або навіть чужу банківську карту. Також передбачені додаткові та не менш зручні способи повернення позики за допомогою:

 • інтернет-банкінгу (Приват24, Мій Альфа-Банк, ПУМБ online);
 • сервісу онлайн-платежів (Portmone.com, EasyPay, MyPay);
 • терміналу самообслуговування (ПриватБанк, City24, iBox);
 • банківського переказу на фінансові реквізити МФО Манівео;
 • грошей з мобільного рахунку Київстар або lifecell і т. д.

У якості прикладів наведена невелика частка платіжних систем та сервісів, приймаючих оплату на користь Moneyveo. Насправді, їх набагато більше, а повний та актуальний перелік можна знайти на сайті. Тільки завжди враховуйте, що платежі за участю сторонніх установ можуть мати додаткову комісію. Також вони інколи затримуються на декілька робочих днів, тому бажано відправляти їх завчасно.

Як зменшити власні витрати, використовуючи кредит на карту онлайн в Манівео?

Зробити кредитні послуги Манивео більш дешевими здатен кожний обізнаний позичальник. Це не тільки збереже частку ваших коштів, але й зробить погашення позики набагато простішим. Тому неодмінно запам’ятайте наступні правила “ощадливого запозичення” та завжди намагайтеся:

 • ніколи не брати у борг значно більшу суму, ніж вам потрібно для вирішення поточної фінансової проблеми;
 • застосувати промокод Moneyveo або використати Єноткоїни, коли починаєте замовляти кредит на карту онлайн;
 • повертати за можливістю борг частинами, що зменшить тіло самої позики, а також розмір щоденних відсотків;
 • повністю погасити кредит завчасно, заплативши таким чином лише за період фактичного користування позикою.

Що слід робити, коли немає коштів своєчасно повернути заборгованість?

Уникнути вельми неприємних наслідків прострочення позики завжди допоможе безкоштовна послуга так званої пролонгації. Скористатися нею можна декілька разів у рамках одного кредиту, збільшуючи терміни позичання до 30 діб. Замовити послугу можна самостійно в особистому кабінеті, попередньо сплатив вже нараховані відсотки.

Контактна, безпекова та юридична інформація компанії Moneyveo

Повна назва компаніїТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
Свідотцтво про реєстрацію№16102832 ІК №105 від 21.03.2013 р.
Фінансові реквізитиКод ЄДРПОУ 38569246, МФО 300711, Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПриватБанк»
Безпекові сертифікатиComodo SSL та PCI DSS
Підтримка платіжних системVISA та MasterCard
Офіційний сайтmoneyveo.ua
Електронна поштаsupport@moneyveo.ua
Гаряча лінія0 800 21 9393 (безкоштовно в Україні)
Фізична адреса01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший
Тип кредитних послугКредит на карту on-line
Повна інформація МФО Манівео для позичальників та шукачів кредиту

Увага! Якщо ви отримували кредит на карту онлайн в Манивео, будь ласка, залишайте відгуки та коментарі! Ваша думка буде важливою не тільки для нас, але й всіх шукачів online кредиту. Ми будемо дуже вдячні та зможемо у якості подяки постійно надавати нові промокоди Moneyveo. Для цього просто підпишіться на розсилку сайту та наші сторінки у соцмережах.

6 коментарів для “Кредит на карту онлайн в Moneyveo (Манівео)”

 1. Отримала кредит на картку в Манівео хвилин за 20 приблизно. Першу позику надали без відсотків, як обіцяли. Погасила з зарплатні. Ніяких проблем, все чудово. Краще, ніж в банку, однозначно.

 2. До Манівео отримував онлайн кредит на картку в двох інших МФО, але познайомившись з цією компанією зрозумів, що якість послуг всеж-таки має значення. В Манівео все набагато простіше, класна программа лояльності, бонусні Єноткоїни, що допомогають економити на переплаті майже половину, та купа інших плюшок. Якщо ви не можете знайти надійну МФО в Україні, звертайтесь до Манівео!

  1. Олександре! Ви абсолютно праві, Манівео, як на мене, найкраща МФО України, але це моя власна думка.

 3. Сьогодні Манівео найкраща мфо в Україні! Користуюся лише їх позичками, коли виникає потреба швидко позичити гроші. Після зарплати повертаю та не маю проблем.

 4. Дуже класна контора! Звертався за останній рік приблизно до 10 мфо, десь надали, десь відмовили, а десь взагалі взірвали мозок процедурою оформлення й нічого не дали. В Манівео, все дуже просто, авторизація та практично вся анкета заповнюється за 2 хвилини через аккаунти соц. мереж та БанкИД. Схвалення реально менше хвилини! Звертайтеся до Манивео, не пожалкуєте!

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!