Кредитна карта з великим лімітом в Україні

Кредитна карта з великим лімітом та кешбекомСьогодні кредитна карта є дуже популярним та одним з найбільш затребуваних банківським продуктом. Як показує статистика, отримати кредитку наразі вже встигла значна частина повнолітніх громадян України. В цьому немає нічого дивного, бо кредитна картка являє собою сучасний і зручний фінансовий інструмент. Головне, знати його численні переваги, а також вміло та грамотно використовувати їх у повсякденному житті.

Які переваги створює кредитна карта для кожного свого власника?

Банківська кредитка має багато дуже корисних та навіть вигідних властивостей. Їх наявність може коливатися в залежності від політики та рівня розвитку банка-емітента. Тим не менш кожна кредитна картка завжди надає своєму власникові наступний ряд переваг:

 1. Грейс-період. Свого роду пільговий термін (зазвичай до 55 діб), протягом якого можна безкоштовно користуватися кредитними коштами.
 2. Револьвер-система. Внесені на картковий рахунок гроші миттєво стають доступними для чергового використання в рамках кредитного ліміту.
 3. Інтернет-банкінг. Надає можливість в режимі online здійснювати будь-які розрахунки та відстежувати поточний статус всіх операції.
 4. Кешбек та бонуси. Оплата кредиткою товарів та послуг в партнерських мережах дозволяє повернути на картку частину витрачених коштів.
 5. Пасивний прибуток. Кредитна картка може використовуватися для збереження власних коштів, на залишок яких завжди нараховуються відсотки.

Манівео кредит онлайн цілодобово з поганою кредитною історієюЯкщо не вистачає кредитного ліміту, миттєва Манівео позика онлайн на картку до зарплати завжди допоможе. Щоденні відсотки по кредиту 0,9-1,8%, умови позичання прозорі та без “подвоних каменів”. Крім того, численні відгуки Moneyveo свідчать про високу якість кредитних послуг та ввічливе ставлення до всіх позичальників.

Команда VsiPoziki.com

Також кредитка надає можливість цілодобово у будь-який час отримати готівку безпосередньо на руки. Для цього потрібно лише знайти найближчий банкомат, що належить банку-емітенту чи партнерській установі. Це дозволить зняти с картки готівкові кошти с мінімальною комісією або зовсім без неї. Саме тому бажано оформити кредитну карту в банку з найбільш розгалуженою мережею відділень та банкоматів.

Замовити кредитну картку з великим лімітом без довідок
Сьогодні одну або навіть декілька кредитних карток має приблизно 73% повнолітніх громадян України!

Хто сьогодні може замовити кредитку, а також що для цього потрібно?

Кожний сучасний банк (незалежно від форми власності) дуже зацікавлений у розповсюдженні власних кредитних продуктів. Завдяки цьому вони дозволяють сьогодні отримати кредитну картку навіть неповнолітній особі без наявності постійного заробітку. Але подібні картки, як правило, мають обмеження та повністю контролюються їх батьками або найближчими родичами.

Якщо казати про повноцінні кредитки, то власником такої банківської карти може стати практично кожний громадянин. Вимоги до майбутніх власників ніколи не бувають завищеними та являють собою приблизно наступний перелік:

 • діюче громадянство України;
 • повнолітній вік (від 18 років);
 • будь-який постійний заробіток.

Наявність останнього можна не підтверджувати, але кредитна карта без довідок про доходи матиме низький ліміт. Що стосується самого замовлення, то можна оформити кредитку онлайн або безпосередньо у відділенні банку. Отримання відбувається в офісі, або за допомогою поштових чи кур’єрських послуг. Після цього, щоб почати користування карткою, треба лише її активувати та встановити власний ПІН-код.

Отримати кредитку без відказу та без довідки про доходи
Сьогодні в Україні можна отримати кредитну картку за 10 хвилин навіть з поганою кредитною історією!

Яким чином можна відразу отримати кредитну картку з великим лімітом?

Максимально доступна для використання сума кредитних коштів завжди встановлюється при оформленні картки. Розмір кредитного ліміту залежить від багатьох чинників, формуючих поточний рівень кредитоспроможності майбутнього власника. Саме тому, якщо вам потрібна кредитка з великим лімітом, відразу надайте банку додаткові документи:

 • справку про доходи з офіційного місця роботи за останні декілька місяців;
 • виписку з власного рахунку, якщо ви є клієнтом іншої банківської установи;
 • довідку про володіння будь-якими високоліквідними активами або нерухомістю;
 • останні квитанції, які свідчать про відсутність комунальних боргів, і т. д.

Нарешті, не забувайте, що встановлений кредитний ліміт може автоматично або вручну змінюватися і після оформлення. Причому не тільки в більший, а й в менший бік, навіть до нульового рівня. Це може статися, якщо систематично порушувати правила користування кредитною картою, ігноруючи власні боргові зобов’язання.


Якщо вам не вистачає встановленого ліміту, або його вже вичерпано, замовте кредит на карту онлайн! Для цього просто оберіть надійну кредитну компанію, умови та вимоги якої вас найбільше влаштують. Представлені на нашому сайті огляди МФО швидко допоможуть вам зробити свідомий та вдалий вибір!