Кредит по паспорту без довідок та перевірок

Кредит по паспорту без довідок та перевірок онлайнОтримати кредит лише по паспорту у звичайному банку вельми проблематично або взагалі неможливо. Крім того, банки зазвичай не надають кредит до зарплати, а пропонують тільки довгострокові позики. Однак в України існує багато кредиторів, котрі видають кредит по паспорту без відмови. Мова йде про різноманітні МФО, більшість котрих працює цілодобово без вихідних, що дуже зручно.

Чому МФО надають кредит по паспорту, не вимагаючи інших документів?

Абсолютна більшість мікрофінансових установ співпрацює з УБКІ (Українським Бюро Кредитних Історій). Завдяки цьому кожна кредитна компанія може в лічені хвилини за паспортом позичальника отримати наступну інформацію:

 • кількість і загальну суму поточних кредитів;
 • розмір щомісячного боргового навантаження;
 • наявність або відсутність прострочених боргів.

Цих даних цілком достатньо, щоб виявити рівень кредитоспроможності позичальника та прийняти рішення про можливість кредитування. Тим не менш надання додаткових документів або довідок завжди вітається та є позитивним фактором. Це дозволить збільшити кредитний ліміт, строки позичання та вірогідність швидкого схвалення без відмови і перевірок.

Манівео кредит онлайн цілодобово з поганою кредитною історієюРекомендуємо взяти кредит Moneyveo онлайн на картку до зарплати, якщо потрібна ссуда по паспорту. Швидка позика Манівео на картку схвалюється без довідок про доходи, це підтверджують відгуки реальних позичальників. Привабливі відсотки по кредиту 0,9-1,8% в залежності від рівня лояльності та використання промокодів.

Команда Всі Позики
Миттєвий кредит по паспорту без відказу онлайн цілодобово 24 7
Сьогодні можна отримати позику по паспорту без відмови буквально за 15 хвилин!

Що знадобиться для отримання позики по паспорту при зверненні до МФО?

Всі подібні кредитні компанії приймають заявки онлайн та багато з них мають власні локальні відділення. Але незалежно від способу подання замовлення на кредит за паспортом (через Інтернет чи особисто) знадобиться:

 1. Ідентифікаційний код (ІПН).
 2. Номер мобільного телефону.
 3. Адреса електронної пошти.

Якщо ви плануєте оформити не позику готівкою, а кредит на карту, то треба мати ще банківську картку. Вона повинна бути відкритою на ваше ім’я та належати до систем VISA чи MasterCard. Також на рахунку картки треба мати 1-2 гривні, що знадобиться для її верифікації.

Яким чином оформлюється кредит тільки по паспорту до зарплати в режимі онлайн?

Позичити гроші можно цілком дистанційно, тобто на карту, або оформити попереднє замовлення на кредит готівкою. Процедура отримання позики до зарплати швидка та проста, а полягає вона зазвичай у наступних діях:

 1. Оберіть для себе найбільш прийнятного кредитора.
 2. Перейдіть за посиланням на офіційний сайт МФО.
 3. Вкажіть бажані для вас суму та строки позичання.
 4. Заповніть обов’язкові поля анкети позичальника.
 5. Надайте згоду з умовами кредитування через СМС.

Ваше замовлення буде опрацьовано максимум за 5 хвилин, після чого ви відразу отримаєте відповідь. Численні відгуки клієнтів МФО показують, що схвалення кредиту без відмови отримують 90% позичальників. Всі наступні позики можна замовляти вже через особистий кабінет, що буде віднімати не більше хвилини.

Миттєва позика по паспорту без довідок онлайн на картку та готівковий кредит
Сьогодні кредит по паспорту надається в МФО без довідки про доходи та інших документів!

Як оформити позику готівкою або кредит на карту онлайн без відмови?

Негативну відповідь можна отримати з дуже поганою кредитною історією та через перебування у чорному списку. Наявність великих боргів частіше всього не є стоп-фактором, бо багато МФО спроможні запропонувати перекредитування. Крім цього, до відмови у наданні позики лише по паспорту можуть призвести дії самого позивача:

 • випадкове або навмисне спотворення особистих даних;
 • наявність помилок в персональній анкеті позичальника;
 • завищення прибутків та приховування джерел надходження;
 • неадекватна поведінка в ході спілкування з операторами;
 • перебування у стані сп’яніння при візиті до МФО і т. д.

Намагайтеся завжди уникати подібних помилок, що значно підвищить шанси схвалення кредиту, навіть з поганою КІ. Також ніколи не порушуйте власні боргові зобов’язання, бо це може призвести до погіршення кредитної історії. У сучасному світі це дуже погана обставина, яка сильно ускладнює користування будь-якими кредитними послугами.


На нашому сайті представлені найбільш надійні МФО, котрі мають виключно позитивні відгуки позичальників. Тому, якщо вам потрібен кредит по паспорту до зарплати або довгострокова позика, просто оберіть кредитора. Після цього перейдіть на його офіційний сайт та замовте позику готівкою або на карту.

2 коментаря для “Кредит по паспорту без довідок та перевірок”

 1. Іван! Практично всі МФО надають кредит онлайн на картку по паспорту, плюс ще потрібен ідентифікаційний номер. Ну, ще й картка. Раджу Дінеро, ССлоан, Кредит7 та ЄвроГроші. Сам там колись отримував 🙂

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!