Кредит без відсотків готівкою на будь-які потреби

Кредит без відсотків готівкою або на картку онлайнБагато хто помилково вважає, що отримати кредит без відсотків, тобто взагалі безкоштовно, наразі неможливо. Подібні ствердження не відповідають дійсності, адже кредит під 0% сьогодні надає безліч кредитних установ. Позика може бути отримана онлайн на карту або готівкою у касі локального відділення кредитора. При цьому швидко позичити гроші до зарплати можна цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.

Чому МФО надають кредит без відсотків, навіть собі в збиток?

Конкуренція на ринку кредитування фізичних осіб в Україні досить велика та надзвичайно динамічна. Тому не тільки нові МФО, але й вже існуючі компанії намагаються всіляко заохочувати майбутніх позичальників. Одним з найбільш поширених маркетингових заходів є позика під 0% при першому зверненні. Точніше кажучи, відсоткова ставка складає 0,01%, що дозволяє уникнути конфлікту з нормами кредитного законодавства.

Credit7 позика онлайн на картку без відмови цілодобовоЯкщо терміново потрібна готівка в борг, миттєва позика Credit7 онлайн на картку допоможе вирішити проблему. Останні відгуки Кредит7 позичальників показують, що взяти гроші в кредит можна навіть у неробочий час. Щоденні відсотки по кредиту при першому зверненні відсутні, безкоштовна позика під 0% очікує всіх новачків!

Команда Всі Позики

Крім того, деякі кредитні компанії у намаганні підвищити рівень впізнаваності та конкурентноздатності йдуть ще далі. Вони вільно надають безпроцентний кредит без довідок та перевірок, одночасно пропонуючи кожному новому позичальникові:

 • повернути дещо меншу суму коштів, ніж було видано;
 • прийняти участь у розіграші дуже коштовних призів;
 • отримати велику знижку на товари чи послуги і т. д.
Миттєвий кредит під 0% без відказу
Безкоштовний онлайн кредит готівкою або на картку швидке та дуже вигідне рішення ваших фінансових проблем!

Як швидко отримати перший кредит під 0% без відмови та обмежень?

Сучасні кредитно-фінансові установи ніколи не виставляють до своїх потенційних клієнтів надзвичайно завищені вимоги. На відміну від звичайних банків, вони надають позику до зарплати навіть з поганою кредитною історією. Тим не менш відмови іноді трапляються, а щоб їх уникнути, слідуйте наступним правилам:

 1. Поводьтеся чемно та природно, якщо доведеться розмовляти з представниками МФО. Це стосується випадків як особистого, так і дистанційного спілкування.
 2. Ніколи не приховуйте та не спотворюйте навмисно персональну інформацію, що надаєте кредитору. Сьогодні все дуже швидко перевірюється на достовірність.
 3. Правдиво вказуйте рівень власних статків, а також чесно називайте джерела їх надходження. Спроба завищення реальних доходів ніколи не буває корисною.

Нарешті, МФО в ході заповнення первинної анкети позичальника надають можливість завантажити фото власних документів. Частіше всього це не є обов’язковою вимогою, але добровільне її виконання суттєво підвищить ваші шанси. Тому завчасно підготуйте та надайте кредитору все необхідне, а потім вже сміливо подавайте своє замовлення.

Миттєва позика без відсотків готівкою та на картку онлайн без довідок
Статистика показує, що кредит від МФО схвалюється в середньому за 5-10 хвилин!

Чи можна отримувати знижки по кредиту при повторних зверненнях?

Кредитні компанії завжди заохочують не тільки нових, але й постійних клієнтів, пропонуючи різні програми лояльності. До речі, саме тому дуже вигідно постійно користуватися послугами одного конкретного кредитора. Це відкриє вам доступ до більш великих по сумі кредитів, а також надасть можливість отримувати:

 • акційні промокоди з одноразовою знижкою на черговий кредит;
 • постійну фіксовану знижку, розмір якої буде постійно зростати;
 • різноманітні бонусні одиниці, якими можна оплачувати позику і т. д.

Достатньо цікавим є варіант залучення власних друзів до вашого сервісу онлайн кредитування. За кожного друга, який візьме перший кредит без відсотків за вашою рекомендацією, ви отримаєте винагороду. Завдяки цьому ви зможете зменшити витрати на обслуговування позики та навіть підзаробити непогані гроші.

4 коментаря для “Кредит без відсотків готівкою на будь-які потреби”

 1. Навіть не знав раніше, що можна позичити гроші безкоштовно. Але все реально, перший кредит без відсотків у багатьох конторах, а деякі ще й кешбек роблять, тобто повертають назад приблизно 10%. Взяв 1000, віддав 900 ))) Нормально, так можна кредитуватися )))

  1. Олексій! Без сумніву, можна користуватися безоштовними позиками, але МФО, що надають перший кредит під 0,01% можуть скінчитися 🙂 Зверніть увагу на так звані програми лояльності, які є в кожній МФО. Постійним клієнтам надають суттєві знижки, щотижня розсилают промокоди, розігрують коштовні призи та інше. Вся інформація буде вам доступна в особистому кабінеті контори, де ви вже реєструвалися.

 2. А що сталося? Більша частина мфо, що надавала ноаим клієнтам гроші в кредит без відсотків, останнім часом почала видавати позики під 0,5% в день? Якщо хтось знає, підкажіть, будь ласка!

  1. Денис! Багато хто каже, що це тимчасові заходи, спрямовані на збереження рівня прибутків. Скоріше за все, після закінчення карантину їх буде скасовано.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!