Де можна взяти кредит при коронавірусі в Україні на картку онлайн не виходячи з дому?

Кредит при коронавірусі онлайн на картку без відмовиЯкщо вам терміново потрібен миттєвий кредит при коронавірусі, коли оголошено карантин, краще звернутися до МФО. На відміну від банків подібні компанії продовжують працювати, надаючи при цьому позики цілодобово 24/7. Взяти кредит онлайн на картку можна без застави та поручителів, навіть з поганою кредитною історією. Крім того, замовити позику під час коронавірусу через Інтернет можливо навіть не виходячи з дому.

Хто може вільно отримати онлайн кредит при коронавірусі в МФО?

Вимоги до позичальників здатні дещо відрізнятися в залежності від компанії, але ніколи не бувають завищеними. Не змінилися вони й під час карантину в Україні, тобто для оформлення позики необхідно мати:

 • діюче громадянство;
 • повнолітній вік;
 • прописку в Україні.

Стосовно вікових обмежень, кредит з коронавірусом надається з 18 років, навіть безробітним студентам без довідок. Максимальний вік може складати від 60 до 90 років, що відкриває доступ до позики пенсіонерам. Єдиним виключенням, кому кредит онлайн на картку не надають, виступають мешканці тимчасово окупованих територій України. Мова йде про АР Крим та місто Севастополь, а також зону проведення ООС (АТО).

AlexCredit позика на картку онлайн без фото та дзвінків по паспортуШвидка позика AlexCredit онлайн без довідок може бути отримана у будь-якій точці України, де є Інтернет. Перший кредит на картку надається під 0% безкоштовно, що в умовах карантину дуже вигідно. Дивлячись на відгуки АлексКредит клієнтів, можна переконатися в надійності та порядності цієї фінансової компанії.

Команда Всі Позики

Що треба для оформлення позики під час епідемії коронавірусу?

Щоб отримати онлайн кредит на карантині не виходячи з власної хати, обов’язково знадобиться Інтернет. Також треба мати підключений до нього мобільний гаджет або комп’ютер чи ноутбук. Крім того, завчасно приготуйтеся, що в ході замовлення позики на картку слід мати при собі:

 1. Оригінал паспорту або ID-картку.
 2. Ідентифікаційний номер (ІПН).
 3. Активну картку українського банку.
 4. Власний мобільний телефон та e-mail.

Варто відзначити, що взяти кредит на чужу картку більш проблемно, тому слід мати власну. При цьому краще використовувати продукти VISA чи MasterCard, робота з ними більш швидка та надійніша. Також бажано тримати на балансі мінімум 1-2 гривні, щоб безперешкодно пройти верифікацію власника картки.

Миттєва позика під час коронавірусу на карантині онлайн з поганою кредитною історією без відказу
Під час карантину взяти кредит на картку онлайн простіше всього в МФО, бо банки та ломбарди можуть бути зачиненими!

Як замовляється кредит на картку онлайн, коли діє карантин в Україні?

Щоб отримати кредит по паспорту, оберіть МФО та перейдіть за посиланням на її офіційний сайт. Подальша покрокова інструкція, за якою оформлюється миттєва позика при коронавірусі online, буде приблизно наступною:

 1. Встановіть потрібні суму та термін кредиту.
 2. Зареєструйтесь та увійдіть до особистого кабінету.
 3. Заповніть невеличку анкету та прив’яжіть картку.
 4. Дочекайтеся відповіді МФО (в середньому 5 хвилин).
 5. У разі схвалення підпишіть кредитний договір.

Згідно поточного законодавства для отримання дистанційної позики на картку онлайн потрібен ваш особистий електронний підпис. Ставиться він через введення секретного одноразового паролю, який буде доставлено вам на мобільний телефон. Після цього кредитний договір набирає чинності та стає обов’язковим до виконання усіма сторонами угоди.

Наскільки швидко надійдуть гроші в кредит на картку при коронавірусі?

Якщо з карткою все гаразд, навіть в умовах карантину позика миттєво потрапить її реквізити. Наразі єдине, що здатне затримати кредит при коронаварусі від МФО, це проблеми на боці банку. В такому випадку слід звертатися на його гарячу лінію, щоб максимально швидко вирішити проблему. Крім того, бажано додатково довести дану інформацію до відома кредитора у будь-який спосіб.

Яким чином можна погасити кредит при коронавірусі та епідемії у своєму місті?

Дуже зручно, що позика на карантині не виходячи з дому може бути не тільки отримана, але й повернута. Погасити кредит під час епідемії коронавірусу можна онлайн на сайті МФО через особистий кабінет. Для цього підійде як вже прив’язана картка, так і будь-яка інша. Також, якщо буде можливість, ви зможете повернути позику за допомогою:

 • сервісів інтернет-банкінгу;
 • систем електронних платежів;
 • прямого банківського переказу;
 • платіжного терміналу і т. д.

Тільки завжди неодмінно враховуйте, що лише платіж через ЛК дійде швидко та без переплати. Використання інших варіантів сплати може сповільнити платіж до декількох діб та супроводжуватися додатковою комісією. Тому намагайтеся правильно розраховувати розмір оплати, корегуючи його з урахуванням можливих затримок.

Миттєвий уредит під час карантину в Україні без довідок та перевірок
Не ризикуйте власним здоров’ям та життям! Оформлюйте кредит онлайн на картку вдома!

Що робити, якщо немає можливості повернути кредит під час карантину коронавірусу?

Для цього краще всього скористатися послугою пролонгації поточної позики, для замовлення якої треба зробити наступне:

 1. Увійдіть до особистого кабінету на сайті МФО.
 2. Погасіть вже нараховані по кредиту відсотки.
 3. Оберіть новий термін повернення поточної позики.
 4. Підтвердить операцію по СМС з мобільного.

Зверніть увагу, що Верховна Рада України 17 березня 2020 року ухвалила законопроєкт №3220. Його нормами передбачається, що до 30 квітня МФО не повинні нараховувати боржникам пеню за простроченні позики. Ці тимчасові заходи стосуються існуючих та нових боржників, при цьому дію закону може бути подовжено. Однак вони ніяк не відміняють обов’язок вчасно сплачувати позики під час епідемії коронавірусної хвороби.


Сайт VsiPoziki.com пропонує перелік МФО України, які нададуть кредит при коронавірусі без відмови у 90% випадків. Більшість компаній видає новим клієнтам миттєві позики під 0% на картку без довідок та перевірок. При цьому онлайн кредит на карантині доступний цілодобово без вихідних, навіть з поганою кредитною історією. Щоб швидко позичити гроші на картку, треба лише обрати кредитора та замовити позику, перейшовши за посиланням. У більшості випадків вашу проблему з грошима до зарплати буде вирішено максимум за півгодини. Бувайте здорові!

8 коментарів для “Де можна взяти кредит при коронавірусі в Україні на картку онлайн не виходячи з дому?”

 1. Дуже зручно, що можна позичити гроші не виходячи з дому, та й відміна штрафів теж полегшить людям життя.

  1. Володимире! Повністю з вами згодний. Миттєва позика онлайн дійсно допоможе під час карантину, головне, користатися з розумом.

 2. Підкажіть, будь ласка, щодо Закону, який вказано у статті. Від якої саме пені звільняються боржники, та як нараховуються відсотки? Якщо можна, максимально простими словами 🙂 Дякую!

  1. Олено! Уявіть, що ваша позика була безкоштовно подовжена на більший термін. Відсотки нараховуються у звичному режимі.

 3. Майже всі мфо рекламують, що надають кредит пенсіонерам без відмови, але виставляють обмеження за віком до 55-65 років. Це яким пенсіонерам позики? За віком чи по вислузі? Підкажіть, будь ласка, які мфо дадуть кредит до 90 років чи меншого віку, але доросліше, ніж 65. Дякую!

  1. Олег Петрович! Наразі я можу вам порекомендувати тільки Манівео, бо я на 100% впевнений, що вони надають позики до 75 років. Стосовно інших МФО, треба дивитися, бо вони можуть змінювати час від часу умови.

 4. Вітаю! А ви не знаєте, чому багато мфо, що надавали перший кредит під 0% або 0,01%, зараз дають новим клієнтам під 0,5% в день? Це якось пов‘язано с тим, що Україна на карантині при коронавірусі? Тобто, це тимчасово чи назавжди? Дякую!

  1. Олег! Цілком можливо, що карантин змушує МФО відмовитися від безкоштовних кредитів, щоб зберегти рівень прибутків. Але це не точно, та якщо буде інформація, я вас неодмінно повідомлю.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!