Де можна перекредитувати борг швидко та вигідно?

Перекредитувати борг вигідно і швидкоЯкщо вам терміново потрібно перекредитувати борг на вигідних умовах, краще всього звернутися сьогодні до МФО. В подібних компаніях можна як рефінансувати мікрокредит, так і заборгованість перед банком чи ломбардом. Швидке перекредитування заборгованості можливе навіть з дуже поганою кредитною історією та наявністю інших стоп-факторів. Однак рефінанс проблемної позики необхідно робити правильно, щоб ще більше не погіршити ситуацію.

Коли варто перекредитувати борг в іншій кредитній компанії?

Проблеми с кредитом можуть з’явитися не тільки при навмисному невиконанні боргових зобов’язань, але й випадково. Наприклад, у разі втрати працездатності внаслідок травми чи захворювання, потрапляння за грати і т. д. Але незалежно від причини вдатися до рефінансування заборгованості рекомендується у наступних випадках, коли:

 • існує декілька боргів у різних кредиторів, тим більше з різними датами щомісячних платежів;
 • кредитор почав нараховувати окрім відсотків по кредиту додаткову пеню за допущення прострочок;
 • кредитна компанія відмовляється реструктурувати позику, тобто не йде назустріч позичальнику.

Це дозволить вам тимчасово зменшити боргове навантаження та надасть можливість спокійно знайти прийнятне рішення проблеми. До речі, перекредитування ломбардної позики поверне у вашу власність майно, що було надано у якості застави.

CreditKasa позика онлайн на картку без довідок та перевірок цілодобовоРекомендуємо позики КредитКаса онлайн на картку до зарплати, які видаються без довідок, застави та поручителів. Деякі відгуки CreditKasa показують, що МФО дозволяє перекредитуванти борг швидко та вигідно. Надається перша позичка під 0%, це дозволить рефінансувати заборгованість безкоштовно без відсотків.

Команда Всі Позики
Перекредитування позики під 0%
Проблемні заборгованості здатні створити багато проблем у сучасному житті!

Чому сьогодні краще здійснювати рефінансування боргів саме в МФО?

Наразі послугу перекредитування в Україні надає багато фінансово-кредитних установ з різними формами діяльності. Але рефінансування мікрокредитів та інших типів позики з відносно невеликим розміром в МФО має безліч переваг:

 1. Потрібен мінімум документів без довідок про доходи, зазвичай достатньо надати паспорт та ІПН.
 2. Оформлення віднімає всього півгодини, схвалюється 90% замовлень навіть з поганою кредитною історією.
 3. Послуга у більшості випадків надається цілодобово 24/7 та без святкових чи вихідних днів.
 4. Новим клієнтам багато МФО видають перший кредит під 0%, тобто можна перекредитувати борги безкоштовно.
 5. Відбувається рефінансування без застави та поручителів, а також частіше всього без фото та дзвінків.

Зверніть увагу, що майже кожна мікрофінансова компанія пропонує позики під 0% при першому зверненні. Безкоштовний кредит часто надається строком до 30 днів, які можна використати на пошук коштів. Якщо цього часу не вистачить, можна оформити кредит без відсотків в іншій МФО, щоб отримати додаткову розстрочку.

Як правильно перекредитувати заборгованність або декілька боргів?

Щоб позбавитися проблемних кредитів та забути про них назавжди, треба робити все уважно та без поспіху. При цьому настійно рекомендується використовувати наступні корисні поради від кредитних спеціалістів:

 1. Дізнайтеся реальну суму заборгованостей на дату потенційного перекредитування з урахуванням можливих комісій.
 2. Зменшить по можливості участь зайвих сторін, прямий переказ коштів між новим та старим кредиторами краще всього.
 3. Після погашення проблемних боргів неодмінно відразу отримайте відповідні та офіційно завірені довідки.
Здійснюйте рефінансування мікрокредитів правильно
Перекредитування в МФО можливе навіть під 0% при першому зверненні!

Нарешті, запам’ятайте, щоб позбавитися боргів, треба почати їх повертати, хоча би поступово. Рефінансування мікрокредитів або банківської (ломбардної) позики тільки надасть вам деякий вільний час. Використовуйте його ефективно та з розумом, намагаючись знайти додаткові джерела надходження прибутків.


На нашому сайті можна знайти багато МФО, які дозволять безкоштовно перекредитувати борг під 0% при першому зверненні. Якщо сумма заборгованостей відносно невелика, то вам схвалять навіть рефінансування з поганою кредитною історією. У випадках зі значними боргами краще звернути увагу на довгостроковий кредит на карту, який теж можна замовити онлайн. Позика на довгий строк зазвичай видається під низький відсоток та знизить боргове навантаження на більший термін.

2 коментаря для “Де можна перекредитувати борг швидко та вигідно?”

 1. Ніколи не оформлюйте новий кредит, щоб погасити старий, особливо з добором додаткової суми коштів! Якщо позика стала проблемною, бо не можете погасити за форс-мажору, зверніться до свого кредитора. Майже завжди МФО йдуть назустріч боржникам та прпонують варіанти вирішення проблеми. Ну, а ігнорувати кредитора, це взагалі квиток в один кінець до боргової ями!

  1. Сергій! Дуже слушні та корисні поради! Рекомендую всім взяти до уваги! Дякую!

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!