Безкоштовний кредит під 0% на картку онлайн без відмови

Безкоштовний кредит під 0% на картку онлайн без відмовиПрактично кожна МФО в Україні пропонує безкоштовний кредит під 0% без довідок при першому зверненні. Зазвичай надається кредит на картку, але може бути отримана відразу й готівкова позика до зарплати. Більшість подібних кредиторів видають кредит цілодобово онлайн та працюють навіть у вихідні та святкові дні. Оформлення позики віднімає приблизно 10 хвилин, що дуже зручно, коли гроші в кредит потрібні терміново.

Хто може отримати безкоштовний кредит під 0% на картку в МФО?

На відміну від звичайних банківських установ мікрофінансові компанії виставляють до потенційних позичальників мінімальні вимоги. Частіше всього, щоб оформити кредит без відказу на картку онлайн, шукачу позики достатньо мати:

 1. Повнолітній вік (з 18 років).
 2. Діюче громадянство України.
 3. Постійну прописку в паспорті.

Максимально можливий для позичання вік в залежності від правил конкретної МФО може коливатися від 60 до 80 років. Крім того, в даний час позики не надаються мешканцям, прописаним в Криму або зоні ООС. Мова йде про тимчасово окуповані частини Донецької та Луганської областей, непідконтрольні офіційній українській владі.

Манівео кредит онлайн цілодобово з поганою кредитною історієюРекомендуємо кредит Манівео онлайн на картку, якщо ви плануєте вперше позичити гроші в борг. Швидка позика під 0% очікує кожного нового позичальника. Також Moneyveo відгуки показують, що позичка надається цілодобово, а оформлення віднімає не більше 15 хвилин.

Команда Всі Позики
Миттєвий кредит під 0% на картку безкоштовна позика
Майже кожна МФО в Україні надає кредит без відсотків на картку онлайн при першому зверненні!

На яких умовах може надаватися безкоштовна позика на картку онлайн?

У переважній більшості випадків безкоштовний кредит під 0% на картку чи готівкою видається на загальних засадах. Але іноді перша позика без відсотків може мати певні обмеження, наприклад, щодо максимального:

 • віку позичальника;
 • розміру кредиту;
 • терміну позичання.

Варто відзначити, що деякі кредитні компанії не надають таку пропозицію, як гроші в кредит під 0%, для нових клієнтів. Замість цього вони пропонують пільговий кредит зі знижкою, який можна отримати на картку або готівкою. Як правило, це стосується МФО, які надають лише довгостроковий кредит, тобто позики до 1 року.

Що потрібно для того, щоб отримати безкоштовний кредит під 0% без відмови?

Для оформлення позики online обов’язково знадобиться доступ до Інтернету та мобільний пристрій або комп’ютер. Також для замовлення кредиту на карту в дистанційному режимі необхідно мати на руках наступне:

 1. Паспорт України або ID-картку.
 2. Ідентифікаційний номер (ІПН).
 3. Адресу електронної пошти (e-mail).
 4. Номер власного мобільного телефону.

Що стосується банківської картки, вона повинна належати до платіжної системи MasterCard чи VISA. Також вона має бути відкритою в будь-якому українському банку на ваше ім’я. Річ у тім, що кредит на чужу картку онлайн наразі схвалить далеко не кожна кредитна компанія. Крім того, бажано мати на картці 1-2 гривні, які знадобляться під час верифікації власника.

Миттєва позика під 0% на картку безкоштовний кредит без відмови
Зазвичай оформлення онлайн позики під 0% на карту чи готівкою віднімає не більше 10-15 хвилин!

Як отримати знижку на повторний кредит та заощадити власні гроші?

Сплачувати менше за кредити цілком реально, бо абсолютно всі МФО регулярно надають різноманітні знижки. Це стосується постійних позичальників, які отримують можливість економити на позиках:

 • приймаючи участь в різних акціях;
 • використовуючи промокоди МФО;
 • стаючи учасником програми лояльності.

Саме тому дуже вигідно бути постійним клієнтом однієї кредитної компанії та не змінювати кредитора. І чим більшою буде ваша кредитна активність, тим меншими будуть ваши витрати на обслуговування чергової позики. Також суттєво буде скорочений час оформлення кредиту, тобто буквально до декілька хвилин. Вам зостанеться лише обирати суму та строки позичання, після чого просто підтвердити кредит через СМС повідомлення.


Якщо вам потрібен безкоштовний кредит під 0% онлайн, на нашому сайті ви знайдете безліч подібних пропозицій. Всі представлені до вашої уваги МФО мають надійну репутацію та виключно позитивні відгуки позичальників. Вони практично без відмови надають позики на картку (готівкою) онлайн, а також кредит через СМС. Вам треба лише обрати собі кредитора, та перейти за прямим посиланням на його офіційний сайт.

5 коментарів для “Безкоштовний кредит під 0% на картку онлайн без відмови”

 1. Користувався подібними позиками буквально два рази – в Дінеро та Манівео. Обидві позики були безкоштовні. Більше не пробував.

 2. Без відсотків кредит дають лише при першому зверненні. Якщо користуватися подібними позиками не часто, можна взагалі кредитуватися безкоштовно. МФО купа просто ))

  1. Не завжди. Іноді для постійних позичальників надають теж майже без відсотків. Слідкуйте за акціями.

 3. Кредит под 0% выдают не все МФО, хотя новым клиентам всегда делается неплохая скидка. Бесплатный займ без процентов можно получить примерно в 20 конторах. Я пару уже брала, в Манивео и Динеро, там все быстро и четко. Плюс ещё смогла улучшить кредитую историю, которая в своё время была сильно испорчена.

  1. Так, саме ці МФО все надають дуже швидко. Могу до списку додати ще БистроЗайм та ЄвроГроші, теж все за хвилини та безкоштовно.

Будь ласка, залишайте вігуки про МФО, якщо вже замовляли миттєвий кредит на картку онлайн чи позики готівкою. Це допоможе всім, кому терміново потрібні гроші в кредит, швидко знайти надійного кредитора. Дякуємо!